Wpis z mikrobloga

PiS to najgorsze co mogło się nam nacjonalistom przytrafić.
Nie tylko nie jest partia prawdziwie narodowa ani nawet konserwatywna (a jedynie taką udaje) ale trwale nam te idee ośmiesza.
Bo jednak jest z tymi ideami kojarzona. I choć zachowuje poparcie u osób starszych to młodzi już tak pozytywnie do PiS nastawieni nie są i idą albo na strone konfederacji albo na nasze nieszczęście lewicy.
I tak jak jeszcze pare lat temu wśród młodzierzy dominowała prawica tak teraz coraz bardziej niebezpiecznie idzie ona w kierunku wprost przeciwnym.
Widać to na wykopie gdzie zauważam stały wzrost popularności idei spod znaku neuropa i praktyczne zdominowanie mikrobloga.
Trzeba jakoś temu przeciwdziałać.
#nacjonalizm #4konserwy #prawica #polityka #lewica #socjalizm #bekazpisu #tradycjonalizm
  • 49
@Al-3_x: bo demokracja to ustroj dla spoleczenstw wyzej rozwinietych. Obecnie takich nie ma, jak i nie ma sily politycznej aby takie spoleczenstwo stworzyc. Dlatego co by nie bylo czy z lewej czy z prawej, zawsze tu bedzie jedno wielkie bagno wiec porzucic nalezy wartosci, powiekszac majatek i uciekac jak najdalej tam gdzie mozna zaznac choc troche normalnosci.
@Al-3_x: A jak pisali kiedyś ,zaraz po wygranej PiS chyba na Nacjonalista. pl ,żeby narodowcy byli czujni wobec PiS to się śmiałem. Powoływali się tam na przykłady Giertycha ,Kamińskiego. Takie przewidywania nieprawdopodobne wtedy okazały się jednak prawdą. A jaki był nasz zachwyt gdy Andruszkiewicz wszedł do rządu. Pięknie się na nim prawica przejechała. Teraz znowu Kowalski melduje się u Jarosława. Tak myśleli oni ,że tylko trochę nadegną sobie kręgosłup i już
@PolskiNacjonalista2005: Ja przyznaje, ze kiedyś PiS nawet broniłem bo uważałem, ze będą lepsi od PO xD
Teraz widze, że już wolałem tamtych bo wróg był jasny i oczywisty. Przeciwko PiS'owi trudniej się nacjonalistom zorganizować. Obecnie sprzeciw wobec PiS musi być twardy oraz widoczny. Musimy pokazywać że PiS nie reprezentuje interesów polskich, nie jest partią narodową oraz pokazywać się jako realna alternatywa na obecny stan rzeczy.
@Al-3_x:

ale trwale nam te idee ośmiesza.


Równie skutecznie robią to same organizacje narodowe /nacjonalistyczne.

Dyktat "polskości" wedle własnego widzimisię, teksty o separstyzmie rasowym połączone z odmawianem "polskości" nie białym (wuj z tym że mieliśmy nawet czarnego generała w czasach legionów, no czorny to nie Polak, nieważne że za ten kraj próbował walczyć) sympatyzowanie z neofaziolami (tak kurna, Forza Nuova to faszole, i żaden denializm tego nie zmieni) i gloryfikowanie delikwentów
@Al-3_x:

Ja przyznaje, ze kiedyś PiS nawet broniłem bo uważałem, ze będą lepsi od PO xD

Teraz widze, że już wolałem tamtych bo wróg był jasny i oczywisty. Przeciwko PiS'owi trudniej się nacjonalistom zorganizować. Obecnie sprzeciw wobec PiS musi być twardy oraz widoczny. Musimy pokazywać że PiS nie reprezentuje interesów polskich, nie jest partią narodową oraz pokazywać się jako realna alternatywa na obecny stan rzeczy.

Zgadzam się w każdym słowie. Kwitując
@RandomowyMetal:

Dyktat "polskości" wedle własnego widzimisię

Konkrety?

gloryfikowanie delikwentów którzy wybijali całe wsie bo ta była innego odłamu chrześcijaństwa niż katolickie.

Mówisz pan do panteisty i przedstawiciela nacjonalizmu świeckiego.
Robiłem nawet wpis na temat tego, ze ateista może być lepszym nacjonalistom niź katolik do których osobiście nic też nie mam. Wiara nie jest dla mnie wyznacznikiem bycia Polakiem.
@PolskiNacjonalista2005: neuropa to nie lewica dla mnie tylko zwykli liberałowie. Obrońcy globalizmu, amerykanizacji, ujednolicenia kultur, neoliberalizmu, zachodniej degeneracji, wyzysku krajów 3 świata i półkoloni takich jak Polska, fałszywego pojęcia postępu, impieralistycznej polityki USA oraz rasistowskiej Izraela. Do tego często zwyczajni ojkofobowie gardzący własnym narodem.

Niejednokrotnie próba przeprowadzenia z nimi merytorycznej dyskusji kończy się kpinami, wulgarnymi komentarzami co nie przeszkadza im wierzyć, że są są intelektualna elitą. Przykłady takiego zachowania można zobaczyć
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PolskiNacjonalista2005: Nah. Współcześni komuniści to zazwyczaj Trockiści którzy raczej ZSRR za wzór nie stawiają. Ogólnie spora część dzisiejszej lewicy nawet od Marksa się czasem odcina.
Nie oznacza to oczywiście, że ich idee są słuszne albo że nie doprowadziłyby do powtórki z historii.
Ale należy jednak do pewnego podziału na różne nurty by oddać im pewną sprawiedliwość.
Puki co komuniści są jednak słabi i równie wrodzy obecnemu systemu jak my więc nie