Wpis z mikrobloga

  • 4
@tsstolik nie jestes szalony, jesteś biedny ( ) a jak nie jestes to niedlugo będziesz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Graty bo fura swietna i w moim katalogu "i want" ale szukalem swego czasu ponad 7 miesiecy i kazda wymagala tyle wlozenia tyle hajsu co jej cena :(
  • Odpowiedz
@tsstolik: pojedziesz do kogoś kto się specjalizuje marką, to zostawisz tam wiadro hajsu. Przykład : miałem w Volvo S70 nagrzewnicę do wymiany, pierwsza wycena - 800zł (nagrzewnice miałem swoją). Pojechałem do pierwszego z brzegu warsztatu, który był jeszcze czynny, gość wymienił mi ja od ręki, całość trwała ok 40 minut, nawet nie musiał deski zrzucać, wziął 2 stówki i nara.

95 to bardzo fajne auta, pilnuj tylko wymiany oleju na czas,
  • Odpowiedz
@graf_zero: mam od jakiegoś czasu Volvo z tego samego rocznika. Prócz typowych rzeczy eksploatacyjnych zrobiłem nagrzewnicę i ostatnio wymieniałem przednie amortyzatory, bo stare, fabryczne po prawie 300 km przebiegu wylały. A tak to wsiadam, zawsze odpala, zawsze wiezie mnie tam gdzie potrzebuje. Dla porównania mam też nowsze Volvo z którym co chwile się męczę, jak nie jakiś czujnik to zaraz katalizator albo inna pompa abs pada..
  • Odpowiedz
@tsstolik: jak już chcesz 9-5 w benzynie to kupuj te ze srebrna pokrywa zaworow (sa one chyba od 2003 lub 2004 roku) - maja mniej klopotliwa odme i przepustnice. wiadomo, aero dla lepszego turbo i hamulcow jak cie stac.
  • Odpowiedz
  • 0
@perzon hmmm dlaczego luźne gatki takie patologiczne? Ucinają ręce za brak machnięcia ? ;)

Miałem już E39 z 97 r i było to super auto ale bardzo zawodne. Zobaczymy jak będzie tutaj. Na przeglad przed zakupem wyspecjalizowany warsztat się przyda , a potem to zobaczymy
  • Odpowiedz
@tsstolik: Przeszedłem od 900/900NG i 2x 9-5 2.0lpt i 3.0t Griffin.

Świetne auta i dają mnóstwo przyjemności. Gryf za dużo palił, ale jeszcze do niego wrócę.

Kupuj i ciesz się z rodzynka. Trzeba ratować Saaby bo jest ich coraz mniej na świecie.
  • Odpowiedz
@tsstolik: Miejsce jest, bezpieczne też jest. Dobre rodzinne auto. Tylko aby się nie psuło.
Pamiętam lata temu na jakimś forum gośc sobie kupił 9-3 2.3t.. dał bodaj 17 i jak włożył 18 to się poddał i sprzedał XD
  • Odpowiedz