Wpis z mikrobloga

Z tego co pamiętam to jest to dawniej używany znak zalecający włączenie świateł przy wjeździe w dane miejsce. Widziałem taki w Lublinie gdy wjeżdżało się pod nieoświetlony tunel pod wiaduktem.
@radziol88: znaki są istotne tylko na drodze (wewnętrznej, zewnętrznej, publicznej czy #!$%@? nie ma znaczenia, nie pisałem kategorii celowo) I do tego ciągle powracam, bo od początku gadasz bzdury. Plac nie jest drogą, ale może być strefą ruchu (taka ciekawostka), bo najwyraźniej nie rozróżniasz strefy od drogi.
strefa ruchu – obszar obejmujący co najmniej jedną drogę wewnętrzną, na który wjazdy i wyjazdy oznaczone są odpowiednimi znakami drogowymi;


@eloar: gdyby ten plac nie był częścią drogi wewnętrznej, to nie byłby również strefą ruchu. PoRD nie zna pojęcia "placu" jako jakiegoś odrębnego bytu, który ma inne zasady.
@Lonelej Ty się czepiasz, zapytałem bo może któryś znak oznacza też zakaz LPG. Nie wiem człowiek cały czas się uczy i żadna hańba jak się czegoś nie wie. Jakbym na Ciebie naskoczył to byś mógł mi zarzucić że się czepiam także zluzuj majty
@Lonelej: przy okazji posta zapytam. Wjazd do garażu jest wyłożony cegłami tworząc nierówna powierzchnię. Wiadomo. Chodzi o to żeby auta się nie zlizgaly gdy pojawi się lód.
Pytanie. Jak najlepiej zjeżdżać po nich żeby zminimalizować uszkodzenie hamulców, zawieszenia.
Bez hamulca, powoli na hamulcu czy inaczej?