Wpis z mikrobloga

@Dominik80: bardzo ładny, chociaż preferuję gumę/skórę, zastanawiałem się czy narzeczonej nie kupić właśnie Longines, ale ostatecznie stanęło na Maurice Lacroix :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dewey: dzięki. No wczoraj pooglądaliśmy jeszcze kilka zegarków i moja lepsza połowa zakochała się w La Grande Classique. Ale będę przekonywał, że coś w automacie może by było również ciekawą opcją. Kobiety znacznie częściej zmieniają zegarki dopasowując je do kolorów i pozostałej biżuterii. No i okazuje się, ze tu kwarc ma plusa...
  • Odpowiedz
@grey09: Bransolety od Marca nie posiadają wykręcanych pinów? :( skąd zamawiane i ile wyszło w złotówkach? Bo widziałem oststnio na longislandzie, ze nawet wersja 38mm jest, kusi zamienić skxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whst: no mi zajmuje to trochę dłużej. Mimo jakiegoś tam doświadczenia, jako chorobliwy esteta, marnuje miliony sekund tylko po to, żeby uniknąć porysowania czegokolwiek. Nic na to nie poradzę... ()
  • Odpowiedz
@miiihau: @whst: mój pierwszy zegar na bransie, próbowałem je wyciskać, ale chyba rzeczywiście były odkręcane, bo opór był za duży (chociaż wydawało mi się, że nie ma tam bruzdy na wciśnięcie śrubokręta), ale było już późno i nie chciałem sobie porysować już w pierwszy dzień, a akurat dzisiaj lokalny zegarmistrz ma otwarte, rzuciłem po drodze, więc no big deal, poza tym jest okazja zagadać z majstrem:)
To jest wersja 38
  • Odpowiedz
@grey09: Porysuje się z czasem, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego użytkowania, jakosciowo wybór na pewno lepszy niz skx. Ja bym pewnie wzial coś niebieskiego :)
  • Odpowiedz
@bazylo: wybacz, ale nie wiem, czy to ironia, czy piszesz poważnie? Nie wszyscy są fanami tarcz z otwartymi mechanizmami, a poza tym wrzucałem wcześniej Glicyna, więc nie wiem, o którym piszesz.
  • Odpowiedz
@bazylo: to mój pierwszy, tak drogi zegarek, długo musiałem na niego czekać. Zastanawiałem się jeszcze nad Breitlingiem, ale na żywo zupełnie nie zrobiły na mnie wrażenia. Za parę lat muszę się zaopatrzyć w Panerai - to jest moje marzenie na dzień dzisiejszy i chyba górna granica cenowa, na którą mogę sobie pozwolić.
  • Odpowiedz
@whst: @miiihau: jednak piny były wciskane i ciężko je było wybić, bez prasy musiałbym chyba młotkiem po tym walić, więc jednak dobrze zrobiłem zostawiając to specjaliście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grey09: ostatnio wydałem sporo zamawiając kilka z elementów wchodzących w skład zestawu osobno. Coś nie tak z dostępnością, a już ucieszyłem się, że jakimś cudem z UE wysyłają za połowę ceny z Chin.
  • Odpowiedz