Wpis z mikrobloga

Witam. Najładniejszym malowaniem komunikacji miejskiej (w pierwszej części tej wykreślanki) według Waszych głosów jest białostockie malowanie, które miało 45.52% głosów. Natomiast na drugim miejscu swoją rywalizację zakończyło gdyńskie malowanie. Dzięki za udział w tej wykreślance. Jutro już druga część tej wykreślanki.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Najładniejszym malowaniem komunikacji miejskiej (w pierwszej cz...

źródło: comment_1581538922AjDm3DjEM8j7x5Tl72sfr8.jpg

Pobierz
  • 35
@potezny_biskup: Dlatego też Kielc nie będzie, bo dopiero robiąc research zobaczyłem, że Kielca mają w 95% takie same malowanie jak Warszawa.
@Marynowane_Gowno: @pandafix: Póki co, wykreślanka wygląda tak. Wiem, wiem, że Katowice, Kalisz i Płock to to samo, tylko dodatkowo jest kolor w 5 lub 15% ale to pierwsze miasta, które mają dostepne zdjęcia w FHD i są pokazane w całości, bo np. w Olkuszu, to rozumiem, że zółto-szare(srebrne)
@p98: No właśnie, o tym mówię. Bo niektórzy się mnie czepiają, że halo, a gdzie jest wioska X (ocywiście nie obrażając Koszalina, bo byłem tam kilka razy), która ma malowanie podobne do jakiegos miasta z ludnością 300-400k :) Dlatego, też jeśli malowanie np. w Koszalinie będzie takie same jak Katowicach, to możesz przyjąć, że jest tam też dopisane "Koszalin" (pomimo, że tego nie będzie), bo ja nie jestem w stanie ogarnąć