Wpis z mikrobloga

a) Zrób dla siebie coś co Cię zrelaksuje- zorganizuj sobie domowe spa, wybierz się na masaż, odpocznij wieczorem przy winie, świecach i muzyce, którą lubisz

#mirkowyzwanie

Pojęcie relaksu jest dosyć szerokie:)
Organizowanie domowego spa to zupełnie nie moja bajka, podobnie jak wino. Świece to potencjalne zagrożenie pożarowe, a muzyka właściwie towarzyszy mi większą część dnia.

Dlatego też postanowiłem zrobić coś, co jest dla mnie frustrująco relaksujące...

Rysowanie!

Sam proces, zaczynanie, szkicowanie jest sakrucko frustrujący.

Z czasem, kiedy szkic zaczyna nabierać kształtów, a początkowo nieskładne linie nabierają znaczenia - wówczas frustracja odchodzi, a zaczyna się właśnie ta najprzyjemniejsza faza - relaksu związanego z wykańczaniem rysunku.

We wcześniejszym zestawie miałem - jak na złość - śniegowe zadania i pejzaż zimowy do namalowania... o ile ludzie są do ogarnięcia w rysowaniu, pejzażysta ze mnie żaden :p
Pobierz Voltalius - a) Zrób dla siebie coś co Cię zrelaksuje- zorganizuj sobie domowe spa, wy...
źródło: comment_1581544503Cy9gA1QzQUvA9QuoxO8FOD.jpg
  • 22
@Voltalius: Dobrze potrafisz motywować do działania! Świetna praca. Dziękuję! Biorę sie za zakup flażoletu tylko po to, żeby móc nauczyć się zagrać poniższe, bo mam wrażenie, że właśnie to może mnie zrelaksować. Jeszcze raz dziękuję za natchnienie!!!
Sleeve - @Voltalius: Dobrze potrafisz motywować do działania! Świetna praca. Dziękuję...
zawsze chciałem rysować ale potem jak pytałem ile czasu im zajęło nauka to mi się odechciało i po zostałem przy Docie

Co do rysunku to super.
@Pro-Xts: nie znam... ogólnie youtubowe tutoriale są dziwne, zbyt przypominają mema: narysuj koło, dodaj kolejne, teraz tylko dodaj detale i już - Bitwa pod Grunwaldem gotowa, będąca kopią Matejki ;p