Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie
Otrzymałem zestaw:
a) Podziel się swoją wiedzą - udziel korków, załóż bloga edukacyjnego itp.
b) Namaluj dowolna metodą kopię jakiegoś znanego obrazu
c) Znajdź boisko do gry w kosza, lub sam kosz. Jeśli nie masz piłki, to pożycz od kogoś znajomego. Poćwicz rzuty do kosza. Postaw sobie jakiś cel: np 5 rzutów pod rząd musi być skutecznych, albo łącznie musisz wykonać minimum 50 celnych rzutów.

Wybrałem podpunkt a) Podziel się swoją wiedzą - udziel korków, załóż bloga edukacyjnego itp.

Nie wiem, czy można to nazwać korkami, ale chyba się liczy - nauczyłem (no, poziom entry) babcię używania telefonu z ekranem dotykowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zadanie wydaje się prostsze na papierze niż realnie, ale daje znacznie większą satysfakcję. Przy okazji odwiedziłem dziadków co ostatnio nieco zaniedbywałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Efekt na zdjęciu, jestem spełnioną kaczką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albanskiwirus - #mirkowyzwanie
Otrzymałem zestaw:
a) Podziel się swoją wiedzą - udz...

źródło: comment_1581550994poW5oLDmooEyLW27Sa7wDj.jpg

Pobierz
  • 10
@albanskiwirus "Prostsze na papierze niż realnie". To jest, kurczę, awykonalne. Nawet nauczenie rodziców korzystania z komórki to challenge lvl 1000, a co dopiero dziadków. Założę się, że za max dwa tygodnie będziesz musiał powtarzać cały proces( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej jednak, podziwiam. Porwałeś się na coś ekstremalnego. No i dziadkowie szczęśliwi, a to w tym wszystkim najważniejsze.
@faramka Oj tak, chęci - słowo klucz. Traktowanie smartfona jako zło konieczne, niestety nie pomaga. Z mojej perspektywy to często wygląda jak: "zrobię na złość telefonowi i zapomnę, jak się go obsługiwało". No i jeszcze to ciągłe tworzenie nowych kont google, bo oczywiście setna kartka z hasłem też się przypadkiem zawieruszyła. Ja już na wszystkie telefony w rodzinie podaję swojego maila, bo znudziło mnie ciągłe użeranie się z brakiem hasła i konieczność
@faramka ja tak robię zawsze, przy odzyskaniu komuś konta, złożeniu nowego i w każdej sytuacji podaję swój jako zapasowy i później nie muszę się użerać z ponownym kombinowaniem jak odzyskać konta