Wpis z mikrobloga

#inpost coraz częściej Inpost przekierowuje paczki do punktu odbioru zamiast umieścić, zgodnie zresztą ze swoim regulaminem, w innym paczkomacie. Gdybym chciał odbierać z punktu odbioru to bym zamówił paczkę na pocztę - przynajmniej jest dłużej czynna niż punkt odbioru.

Przed świętami Bożego Narodzenia paczki trafiały do paczkomatów, ale losowo czasami uważają, że paczkomat jest pełny - jeżeli jest pełny, to niech zgodnie z regulaminem wyślą smsa z propozycją przekierowania. W pobliżu domu mam 5 paczkomatów w odległości, gdzie mogę się przespacerować, a oni wrzucają paczkę do punktu, który jest czynny 10-18. Poczta Polska ma punkty czynne 8-19, a "placówki pocztowe" Żabka jeszcze dłużej. Niezły postęp ze strony Inpost - ciekawe po co stawiają kolejne paczkomaty.

Wkurza mnie to.
  • 6
  • Odpowiedz
@new_micra: wszystko zależy od kuriera. Nie jest to łatwa praca i wie to każdy kto spędził w niej choć jeden dzień. Próbowałeś się skontaktować z firmą i wyjaśnić to jakoś, czy ważniejsze są gorzkie żale?
  • Odpowiedz
@new_micra Inpost ma w regulaminie zapis o tym, że może umieścić paczkę w punkcie zamiast w paczkomacie, więc można sobie tylko pomarudzić, bo pewnie nic z tym nie zrobią.
  • Odpowiedz
wszystko zależy od kuriera. Nie jest to łatwa praca i wie to każdy kto spędził w niej choć jeden dzień. Próbowałeś się skontaktować z firmą i wyjaśnić to jakoś, czy ważniejsze są gorzkie żale?


@ZielonkaUno: o czym Ty wogole rozmawiasz? Praca jak inne. Jedna cizsza inna lzejsza. Ale nadal to praca za ktora dostaje sie zaplacone. Jak sie nie podoba to sie zwlnij. "wszystko zależy od kuriera" to jakas zenada. Tak
  • Odpowiedz
@gorzki99: zrozumiesz jak choć przez jeden dzień poznasz ten system. I nie to, że nie chce sie kurierowi, tylko może NIE MA JAK. Mam świetna zabawe z takich ludzi jak Ty. WSZYSTKO da się rozwiązać i wyjaśnić, WSZYSTKO. Wystarczy rozpocząć DIALOG, w nie karmić internet swoimi wysrywami. Trochę rozumu i empati. Milego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WSZYSTKO da się rozwiązać i wyjaśnić, WSZYSTKO. Wystarczy rozpocząć DIALOG


@ZielonkaUno: to wyjasnij mi prosze to:

Matka siedzi caly czas w domu i czeka na kuriera-jako ze zamowione na mnie dostaje smsa "w zwiazku z niemozliwoscia doreczenia paczki paczka do odbioru w punkcie...." Dzwonie do matki o co kaman i czy wychodzila to mnie ochrzanila "jak wychodzilam? przeciez mowiles ze bedzie kurier to czekam"

Dodam tylko ze punkt odbioru jest w
  • Odpowiedz