Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy jakim cudem opublikowanie prywatnych rozmów Kwaśniewskiej przez CBA nie wywołało afery?
Czytam wiadomości, ale dopiero z krótkiego materiału w faktach się o tym dowiedziałam. Jeszcze rozumiem publikacje materiałów związanych ze śledztwem, ale #!$%@? rozmowy o chorobach?
To jest przepiękne ostrzeżenie: nie pyskuj, jak nie chcesz żeby wszyscy mogli dowiedzieć się o czym rozmawiasz z mężem, żona, chłopakiem. Jak podskoczysz to opublikujemy. Przypominam ze służby maja pegasusa.
#neuropa
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@trapped: nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Za rządów PiSu było już tyle afer, które na zachodzie skończyłyby się po prostu śmiercią polityczną, że chyba nie ma sensu pytać o coś takiego. Za pomocą "ośmiorniczek" wyrobili sobie radykalny elektorat, który jedzie na iluzji rewolucji, uruchomili siatkę kłamstw, manipulacji i dezinformacji, aby tenże elektorat karmić coraz to nowszymi, negatywnymi emocjami, klasyczne dziel i rządź.
Teraz tym pegasusem mogą się bawić jak chcą, bo
  • Odpowiedz
@trapped:

Bo wyborcy PiS i Polska prawica to jednostki upośledzone, które dla dojścia i utrzymania władzy przez ich opcję są w stanie usprawiedliwić każdą podłość.
  • Odpowiedz
@emasele: myślę, że uświadomienie ludziom, że wystarczy jedna decyzja proka generalnego i sąsiedzi dowiedzą się, że lubią bdsm, mają depresję czy zdradzają partnerów mogłaby otworzyć oczy.
  • Odpowiedz
@Haramb3: zmierzam w tym kierunku, że np. ośmierniczki zostały solidnie rozdmuchane przez media. ludzi nie interesują zawiłości związane z brakiem dowodów ws. kwaśniewkich, bo nie są to osoby szczególnie lubiane. ale podkreślenie i uświadomienie możliwości podsłuchiwania i publikacji prywatnych rozmów mogłaby zrobić wrażenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trapped: ludzi nie interesował również brak dowodów w sprawie Grodzkiego, a smród pozostał. I tak się żyje w tym pięknym państwie.
  • Odpowiedz