Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, dzielę się z Wami tym co niesamowicie leży mi na sercu.
Nie będę się tu niepotrzebnie rozpisywał, ale napisałem koleżance, że się w niej zakochałem, a ona mi nawet nie odpowiedziała żebym się od niej odpi****lił. Jedyne co dostałem w odpowiedzi, to tekst, że chciałaby na to coś sensownie odpowiedzieć, ale zrobi to jutro. Jutro minęło.
To druga kobieta w moim życiu, której coś takiego wyznałem - wiem, że popełniłem błąd i wiedziałem, że to wszystko zepsuje, ale ja nawet nie wiem na czym teraz stoję. Łudze się, że powie "chodź Miras, spróbujmy". To wszystko przez to, że to ona wykazywała inicjatywę, dawała znaki, ale chyba źle to wszystko odczytałem.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeszcze powiedz, że wcześniej nie wiedziała nawet o Twoim istnieniu to w ogóle będziemy mieli BINGO. Takich rzeczy się nie załatwia w ten sposób a już na pewno nie kiedy nic nie "iskrzy". To musi przyjść samo i albo wtedy i tylko wtedy coś z tego będzie albo nie jest zainteresowana. Nie rób tak więcej bo to straszny cringe i ogóle odpychające. Ta dziewczyna teraz ma Cię pewnie za #!$%@?,
@AnonimoweMirkoWyznania: Na żywo to jeszcze.. ale napisać?
Mówienie do tego o ‚zakochaniu’ w sytuacji, gdzie między wami nic nie było jest niedojrzałe i odpychające. Postawiłeś ja w niezręcznej sytuacji i ciekawe czy kontakt już nie jest zerwany.
Sygnały to było to, ze była dla Ciebie dobra i miłą kolezanka czy ze sobą sypialiscie i mieliście umówiony domek na wsi i liczbę dzieci?
@AnonimoweMirkoWyznania najgorsze co mogłeś zrobić. Nie, nagle nie zakocha się w tobie i nie będziecie żyli długo i szczęśliwie.

Zapewne po prostu była do ciebie przyjaźnie nastawiona, a ty od razu odczytałeś to jako "dawanie znaków" i "wykazywanie inicjatywy", bo do tej pory nie miałeś żadnej atencji ze strony różowych i gdy pojawiła się pierwsza, która dała ci jakąkolwiek atencję, to od razu się zakochałeś. To tak nie działa.

Nie oczekuj pozytywnej
@AnonimoweMirkoWyznania:

Do lawki, Mirek, pora na lekcje: https://bookofpook.neocities.org/#ch-58

Wracajac do tematu: patrz na to co robi, a nie na to co mowi. Jej brak odpowiedzi jest odpowiedzia. Zastanow sie, gdyby czula to samo, widzialbys ja u drzwi swego domu w przeciagu 15 minut. "chciałaby na to coś sensownie odpowiedzieć" znaczy: "nie odwzajemniam, ale nie chce konczyc z toba znajomosci i musze sie zastanowic jak to rezegrac".

I tak jak napisali