Gorące dyskusje ostatnie 12h

O co chodzi tym Mirkom #niebieskiepaski tutaj..
    Kurde piszę, że typ w szkole zniszczył mi dzieciństwo a oni rzucają jakimiś tekstami, że masturbowałam się do niego bo każdy różowy lubi badboyow.
    Lub że mam zrobić sobie z nim dzieci i mu podziękować, bo on mnie tak podrywał.
    Po prostu w to nie wierzę... Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?

Mam tu konto prawie dwa lata i zawsze było wrzucanie wszystkich różowych do jednego wora, ale teraz to jest po prostu gnojenie za płeć.

Jak różowy coś wrzuci i się chwali to jest atencyjną szmatą. Jak niebieski zrobi to samo to jest ok.
    Jak różowy napiszę, że ma problemy i sobie nie radzi.. To piszą, że różowe nie mogą mieć problemów, bo mają macicę i nie wiedzą co to problemy.
    Właściwe to każdy problem niebieskiego jest gorszy i poważniejszy niż różowego tutaj.

To jest jakieś pojebane. Wam się w głowach poprzewracało. Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.
    Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka

Najlepsze jest to że jak odpowiada się na argumenty takich wykopków to po prostu nie potrafią rozmawiać i prowadzić dyskusji. Tylko rzucają tekstem o polce lub po prostu każą iść się ruchać z kimś bo wszystkie różowe takie są.
    #wykop #takaprawda #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (219)

• odpowiedzi (17)

#ciekawostki #robertlewandowski #lewandowski

Dziś dokonałem obliczeń #ekonomia

Gdyby majątek Roberta Lewandowskiego rozdzielić po równo pomiędzy każdego obywatela Polski to każdy z nas dostałby:

pokaż spoiler W mordę za lewackie myślenie. Nie dostaniesz hajsu za darmo, idź do roboty.

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (43)