Wpis z mikrobloga

Należy @robertt1969 pogratulować, bo ewidentnie przeznaczył kasę na leczenie wykopowej głupoty i naiwności. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję w długofalowy skutek leczniczy tej afery, bardzo pomoże to tej społeczności.
Teraz porada dla wszystkich wpłacających - można pomagać innym ludziom bez wpłacania w ciemno kasy - ci debile tego nawet nie sprawdzają!
Oddaj krew, zgłoś się jako dawca szpiku...

Najlepszy plot twist - antyziębowy wykop pośrednio go finansował, co się uśmiałem to moje.

#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #robertt1969 #zieba #afera #krwiodawstwo
  • 244
@robertt1969: Bez konkretów to twoje słowa już niewiele znaczą, pojawiłeś się tutaj tylko ze względu na pieniądze co teraz widać w tym jak reagujesz na to kiedy ktoś cię weryfikuje. Już pominę to że twoja córka lajkuje hejterskie komentarze finałowo usuwając konto - ty pewnie niedługo zrobisz podobnie.

Wspaniałe podsumowanie przygody na wykopie.
golomb13 - @robertt1969: Bez konkretów to twoje słowa już niewiele znaczą, pojawiłeś ...

źródło: comment_15817554355Ed1YHdx5MvQstb6fqCxil.jpg

Pobierz
@tomszczyk: wyjaśnię może coś....mam 3 zrzutki w których wyraźnie napisałem na co zbieramy:
1. Na turnusy rehabilitacyjne i specjalny chodzik dla Pauliny chorującej na stwardnienie rozsiane
2. Na kolejną serię 3 podań komórek macierzystych
3. Paulina prosi o pomoc w leczeniu...jest chora na Stwardnienie Rozsiane
w sumie te 122 k. A pieniądze z zrzutek poszły na komórki macierzyste 93.5 k 10 turnusów rehabilitacyjnych - teraz dokładnie nie policzę ale ok. 22k