Wpis z mikrobloga

Należy @robertt1969 pogratulować, bo ewidentnie przeznaczył kasę na leczenie wykopowej głupoty i naiwności. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję w długofalowy skutek leczniczy tej afery, bardzo pomoże to tej społeczności.
Teraz porada dla wszystkich wpłacających - można pomagać innym ludziom bez wpłacania w ciemno kasy - ci debile tego nawet nie sprawdzają!
Oddaj krew, zgłoś się jako dawca szpiku...

Najlepszy plot twist - antyziębowy wykop pośrednio go finansował, co się uśmiałem to moje.

#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #robertt1969 #zieba #afera #krwiodawstwo
  • 244
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: pomogę i udzielę informacji. Tylko jeśli wpłata od pojedynczej osoby w okresie 5 lat przekroczy próg 4900 złotych ale spotkałem się z orzeczeniem sądu w którym odstąpiono od takich zasad w przypadku zbierania na leczenie
  • Odpowiedz
@tomszczyk: wyjaśnię może coś....mam 3 zrzutki w których wyraźnie napisałem na co zbieramy:
1. Na turnusy rehabilitacyjne i specjalny chodzik dla Pauliny chorującej na stwardnienie rozsiane
2. Na kolejną serię 3 podań komórek macierzystych
3. Paulina prosi o pomoc w leczeniu...jest chora na Stwardnienie Rozsiane
w sumie te 122 k. A pieniądze z zrzutek poszły na komórki macierzyste 93.5 k 10 turnusów rehabilitacyjnych - teraz dokładnie nie policzę ale ok. 22k
  • Odpowiedz
@robertt1969: wątpliwości budzi biorezonans i namowa na niego przez kogoś z kto powinien mieć specjalistyczną rzetelną wiedzę. Takiego lekarza należy zgłosić do oil bo może komuś poważnie zaszkodzić
  • Odpowiedz
@robertt1969 to moze wyjaśnię ludzie pytają nie tylko o zrzutki ale tez o darowizny na konto.
Pisać ile zebrałeś to możesz a ike naprawde kasy wpłynęło powinieneś potwierdzić skanami screenami z kona czy cos tak by bylo czarno na białym.
  • Odpowiedz
@su1ik: nie można nikogo zgłosić na podstawie ustnych oskarżeń. Słyszałeś kiedyś żeby jakiś lekarz poniósł konsekwencję i to za poważne błędy. A ja nie mam dowodów na piśmie bo tylko była ustna sugestia
  • Odpowiedz
@robertt1969: oczywiście, że słyszałem o takich przypadkach. Nie można tego tolerować i trzeba zgłosić. Skąd wiesz, że nie ma już zgłoszeń na tego lekarza? Kilka osób zgłaszających to samo to już podstawą do zajęcia się sprawą przez sąd lekarski. Nawet pojedyncze twoje zgłoszenie daje taką moc
  • Odpowiedz