Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki
Z kuzynem wczoraj rozmawiałem i powiedział "ty nawet pół amatorsko nie biegasz"

Ależ się wkurzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spać w nocy nie mogłem

Mirki ile trzeba wykręcić na 5 i 10 km żeby można było się nazwać amatorem full wypas.
#bieganie
  • 17
@Sl_w_k_1: twoj kuzyn to dzban, nie kazdy musi ciskac <40min/10km zeby moc sie nazywac jakos tam.
Poki nie zarabiasz na zycie bieganiem, to jestes amatorem. Ambitnym, nieambitnym, wolnym szybkim ale amatorem.
Ja mam 4 krzyzyk na karku, wiem ze gdybym sie przylozyl to pewnie szybkosciowo moglbym byc znacznie lepszy, ale mnie to nie kreci. Wole klepac sobie jakies gory i pic cole z wodka na punktach, niz izotonik na asfalcie.
Moge
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: no wiesz bieg rzeźnika zaliczył gdzies w środku stawki.
Ja też mam dopiero 42 lata i też wolę góry.
Asfalt jest dla samochodów.

Ps
Gdzie dają taka colę?
@Sl_w_k_1: Nie wiem gdzie cole z wódką, ale na Zimowym Janosiku była herbata ze śliwowicą, na Łemkowynie też częstowali piwem i bimbrem (zwłaszcza lokalsi z Komańczy). Kiedyś na UMB biegłem większość trasy z rozbitym kolanem, na ostanim bufecie pytam o bandaż - "nie mamy, ale za 5 km na 40 km na przełęczy jest karetka". Karetki nie było, ale nie opłacało się wracać, a gdzieś tam na granicznym stali kibice z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mucher: a mógłbyś mi polecić jakiś bieg gdzie nie wali się kilometrów a jest na siłę biegowa nastawiony?
Im krótszy tym lepszy im bardziej stromo tym lepiej.
Bo mam problem z siłą biegowa i chciałbym ocenić jak wyglądam na tle z innych.

Szukałem w internecie w tamten weekend ale wszędzie trzeba robić km. A ja już za stary jestem na takie zabawy