Wpis z mikrobloga

@dawidpotok właśnie zamówiłem kartę w x-komie za 1300 ziko, ale wyczytałem, że dużo osób ma problemy z piszczącymi cewkami, a przede wszystkim z black screenami podczas grania co się przekłada na to, że z karty nie można korzystać. daj proszę znać czy wszystko jest ok
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: No jest miodzio. Co prawda procesor ogranicza, ale wszystko działa na tyle dobrze w 1080p, że mogę spokojnie poczekać na nową generację amd/intel i wtedy dopiero zmieniać resztę.
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: No właśnie trochę się obawiałem, ale nie dzieje się absolutnie nic takiego. Jedynie f.lux przestał działać, ale to może być wina przejściówki do monitora (DP->DVI)
Edit: cewki piszczą tylko w jakichś starych gierkach, jak wchodzi 1000 fps xD
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: O matko, już zapomniałem o tym wszystkim, masz cierpliwość.
Zrobiłem w końcu format na 10, wszystko działa jak chcę, żadnych błędów, czarnych ekranów czy innych #!$%@?. A gry #!$%@?ą na ile im pozwala i5 4670k
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawidpotok: czyli generalnie zajebiście? Przymierzam się do wymiany i zastanawiam się czy nie lepiej 5700 kupić, ale nie wiem, czy 500 złoty więcej jest warte te 10-15 FPS więcej
  • Odpowiedz
@r4mz3yyy: Generalnie zajebiście. Ale jak miałbym monitor więcej niż full hd i 60 hz, to bym brał 5700xt. Chociaż po zmianie procka na pewno się wydajność poprawi, wiec nie jestem taki do końca pewny.
  • Odpowiedz