Wpis z mikrobloga

Co wam powiem, to wam powiem, chytry dwa razy traci xD
Więc dobra Diva z centrum mojego miasta, wiek 26 wzrost 175, czarne włosy,
150 zł za godzinę ( do tego wrócimy...później ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Dobra umówiony na 19, jestem na miejscu, pale fajka, skończyłęm dzwonię.
Idę na góre, otwiera drzwi, twarz nawet nawet, takie naciągane 7/10, umalowana.
tylko wzrost ni #!$%@? 175, max 168 na oko xD lekki bebzun, ale w sumie na fotkach było widać,
że ma boczki, to #!$%@?.W jasnym body i czarnym staniku, rozbierz się ja za chwilę przyjdę,
no okey. ¯\_(ツ)_/¯
No i kładź się, bierze hooya w ręce, chwile trzepie,
zakłada kondona i zaczyna się blowjob... a w zasadzie "blowjob" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na leżąco, w kondonie, z główką w ustach i w sumie coś tam cmoka, ale o ruszaniu głową góra-dół..
zapomnij xD dodatkowo, ssanie jonder - zapomnij, pocałunki, a jakze - zapomnij xD #!$%@? pięknie wygolona, gładka,
nie żebym chciał #!$%@? minete walić, ale palcówa, macanie łechtaczki, no tu was zaskocze - zapomnij xD
No ale dobra postawiła, pyta o pozycje, mówie, ze klasyk, no i jadziem, mechaniczne pchanie przód-tył, coś tam jęczy,
obok łózka lustro to sobie obserwuje akcje, ale po jakichś 15 minutach mówi mi, że to "krótkie spotkanie" i bla bla bla..
(ta 150 za "godzine" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) no to #!$%@? opadł xDDDDDD ta go próbuje postawić nieudolnie trzepiąc ręką, do japy oczywiście
Księżniczka już nie weźmie, 5 minut nieudolnej walki i nic robie wypad xD
()

Morał z tego #!$%@? taki, że dopłaciłbym te #!$%@? 50 zł i miałbym PEŁNĄ godzinę z Divą, która jest wysoka, długonoga,ze smukła sylwetką i ze zrobionymi cycami które robi pałe na klęcząco, bez kondona z lizaniem jonder, całkiem głeboko i nawet lekki facefuck xD a tu #!$%@?, zero nastroju, byle jaki oral i około 15 minut mechanicznego pchania gdzie nawet nie doszedłem xD jedyny atut, że potrzymałem za cyca i #!$%@? w miare ciasna, wniosek?
NIE OSZCZĘDZAJCIE NA #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#tinder #podrywajzwykopem #divyzwykopem
J.....9 - Co wam powiem, to wam powiem, chytry dwa razy traci xD 
Więc dobra Diva z ...

źródło: comment_158179486937R63pCW9vmxtJlKBG4UqU.jpg

Pobierz
  • 24
A na kolanach to juz w ogole...


@Dzokatazullo: klęcząco = na kolanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi ostatnio u takiej nie stanal i mam taka blokade ze nawet nie ide do zadnej nowej.. bo znowu #!$%@? sie zblokuje ze bez viagry ani rusz..


@RandomowyTyp: No najśmieszniejsze jest to, że zapodałem godzinę przed "randką" 50 mg sildenafilu xD
Gdzie #!$%@? testowałem takąsamą dawką z renią i dziełem
no od tego sa. Ale nie chca takiego manewru robic. Chodzilem do laski z 3 razy. Nie byla mega rakieta ale byla po prostu mila i noe oszukiwala na robocie ale na kleczaco/kucaca laski nie obrobila... I zadne tez nie.


@Dzokatazullo: Ja z roksy to raptem 4 panny, z czego zmanierowane (tego nie, tamtego nie) były dwie, więc tak 50/50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JimBeaver69: No ja bylem na 25mg sidelafilu.. bez sidelafilu rzadko chodze chyba ze do stalych ktorych znam.. a tak widzisz Ty o tym zapomnisz idziesz do nastepnej divy i ja ruchasz.. a mi sie teraz wkrecilo ze jestem impotentem.. i mimo ze bylem u mojej stalej divy niedawno i tam wszystko bylo OK to jak pojde do nowej.. to bede potrzebowal z 10min zeby stanal nawet na sidelaficie..