Wpis z mikrobloga

#ekologia #srodowisko #pozytywnie #sprzatanie #natura

Witajcie. Jak mówiłem tak robię. Kolejny dzień sprzątania lasów. Dziś odwiedziłem trochę dalsze rejony lasu, do których trzeba przejść kilkaset metrów z miejscowości w której mieszkam. Przełożyło się to na mniejszą liczbę śmieci. Półtora godziny sprzątania. W tym czasie trafiłem na starsze małżeństwo z psem. Wsparli mnie oni dobrym słowem i w drodze powrotnej przynieśli mi trochę śmieci zebranych z głębi lasu. Następna akcja za tydzień. Może są ludzie dobrej woli, którzy włączą się do akcji? Dbajmy o matkę naturę, bo kto jak nie my?

#sprzatamylasy

Miłej niedzieli wszystkim.
Unbreakable91 - #ekologia #srodowisko #pozytywnie #sprzatanie #natura


Witajcie. Jak...

źródło: comment_1581842167wEZOVQQEZ3J3gdJSSTkrPu.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 16
@oslet póki co trafiam na pojedyncze śmieci. Niekwestionowanym liderem są małpki. Sądzę, że większe zarzuty znajdują się jeszcze głębiej w lesie. Małżeństwo które dziś spotkałem mówiło mi że kilometr dalej leży wszytko. Telewizory, pralki itp. Ludzie są straszni.
  • Odpowiedz
  • 2
@Unbreakable91 będzie większa fura to szukaj kopert z adresami, rob zdjęcia i na bagiety (ʘʘ)

A tych małpek to właśnie totalnie nie rozumiem. Na #!$%@? iść az do lasu żeby wypić malpke...
  • Odpowiedz
  • 4
@oslet myślę że dzieciaki się kryją po lasach i piją. Ostatnio byłem na spacerze z psami i widziałem gościa który wychodził lasu z pustym workiem, wsiadł do auta o odjechał. Nie zdążyłem zrobić fotki, ani go upomnieć
  • Odpowiedz
  • 2
@czlek_z_nicosci @akumu Worki segreguję i wystawiam razem z innymi śmieciami skąd zostają zabrane wraz z nimi przez ekipę która się w naszej miejscowości tym zajmuje. Przy większej ilości mógłby być problem, bo czasem jak mają zły dzień to nie zbierają nadprogramowych śmieci.
  • Odpowiedz
  • 1
@TAKATA_ każda gmina ma swój system segregowania. My mamy worki na śmieci które co dwa tygodnie są zbierane. Dzielimy śmieci na Plastik i metal, szkło białe, szkło kolorowe, papier oraz odpady mieszane. Wszytko staram się dokładnie segregować jeszcze w trakcie zbierania stad tak dużo worków. Następnym razem będę wszystko wrzucał razem a segregacją zajmę się w domu, bo zbyt czasochłonne i nieporęczne jest noszenie 5 worków ze sobą przez las.
  • Odpowiedz
@Unbreakable91: a skąd mamy wiedzieć, że przypadkiem to nie Ty Mireczku przywiozłeś te worki do lasu, żeby tutaj te śmieci rozrzucić? tak łatwo nas nie oszukasz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak na poważnie to szacun!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Unbreakable91: od lat często chodzę z psem na spacery i widzę sporo śmieci. Myślałem nie raz, by wziąć chwytak, worek i przy okazji zawsze uzbierać choć jeden worek właśnie. Chyba mnie zachęciłes i następnym razem pochwalę się wynikiem pod tagiem ()
  • Odpowiedz