Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie #przegryw , bo mnie #!$%@? strzeli.

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.


Czyli xD #p0lka popuszcza szpare szefowi mafi, bo wyglada na gigachada i ma w wuj pieniedzy, wtedy nawet porwanie jest ok, nie miejcie zludzen ( ͡° ʖ̯ ͡°). Najlepsze jest to, ze ksiazka musiala byc dosc poczytna xD p0lki czytaja takie scierwa i im sie we glowach #!$%@? #takaprawda .

Filmu nie ogladalem, ale mowie, zobacze co w kknach lol xD, widze, ze bym sie #!$%@? na seansie. Tfu na normictwo.

#filmpolski
S.....S - Trzymajcie mnie #przegryw , bo mnie #!$%@? strzeli.

 Massimo Torricelli, ...

źródło: comment_1581855961eTSuyu2ruoo1888WbfRWLF.jpg

Pobierz
  • 11
że zawsze chciałby by te fantazje faktycznie realizować.


@szary_obcy: Gorzej jak jesteś już z taką związku i nagle jakiś przełącznik w jej mózgu się przestawi i nagle postanowi ją zrealizować w ramach "walki z rutyną".