Wpis z mikrobloga

Hej. Mam pytanie. Czy jak zamówię kilka przedmiotów od jednego sprzedającego na allegro to kurier włoży je do kilku skrzynek w ramach jednego zamówienia? Oczywiście domniemam że nie zmieszczą się do jednej. Miał ktoś doświadczenia w podobnym temacie?
#inpost #paczkomaty
  • 6
  • Odpowiedz
@darek-jg: Ale to mają być raczej gabarytowe akcesoria (pojedynczo na pewno jest ok) Ale jak zamówię kilka takich rzeczy to na bank nie zmieszczą się do jednej skrzynki. Pytanie, co w takim wypadku? Czy kurier do mnie zadzwoni że się nie zmieściło i muszę osobiście od niego odebrać?
  • Odpowiedz
@zynklu1: Powiem z pierwszej ręki. Jeśli nadawca wszystko połączy i wyśle przesyłkę ponadgabarytową do paczkomatu (przekraczające wymiary) to ona na luzie pójdzie do celu. Ja przesyłki na oko wyglądające na za duże odrzucam na magazynie i zostawiam je magazynowi bo nie ma sensu ich targać na aucie bez sensu. Magazyn wtedy kontaktuje się z nadawcą i w zależności od jego decyzji paczka będzie mogła być dostarczona przez kuriera d2d czyli domowego
  • Odpowiedz
@zynklu1: Każdy przedmiot jest w osobnym pojemniku, często zamawiam odbierając w paczkomacie i jeszcze nie zdarzyło mi się bym miał wszystko upchane w jednej. Wyjątkiem jest gdy sprzedający oczywiście produkty zapakował w jedna paczke ale to chyba logiczne xD
  • Odpowiedz