Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Eredin: widze tam wyżej ładnie kogoś piecze dupa jak widzi że coś sie na clasicu dzieje.
Z tym Ironfoe u nas ciekawa historia bo mieliśmy na servie takiego typka co chyba z 300 razy na BRD chodził zeby go dostać, co juz go cala społeczność znała i życzyła zeby wypadl mu wreszcie, bo koles dzien w dzień spamowal na LFG/ world. Ostatnim razem jak go widziałem to ciągle nie mial jeszcze.
@Eredin w sumie mam suba aktywnego i pyrkotam sobie to 8.3. Bfa ssie, dopiero na trzecim patchu te klasy wyglądają jako tako choć daleko im do mop który dla mnie był ideałem jeśli chodzi o apmy. Zwłaszcza warlockiem na patchu 5.2 mi się super grało, cóż to za potęga była, soul leech z tarcza 100% HP, kjc pozwalający castowac w ruchu cały czas jedynym minusem było 30% wolniejsze bieganie xD na rajdach
@Eredin: Az mi sie przypomnialo latanie na BRD z jakims gnome warriorem, co dal sobie wylacznosc na przyznawanie itemow i ponad 200 razy to wykonal, a dalej nie wypadlo. #!$%@? jak wypadal niebieski item, to dawal rownowartosc w goldzie, temu co wygral rolla, a sam disenchantował wychodzac z zyskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)