Wpis z mikrobloga

Już mi wali po deklu przez tę moją pracę xD systemu jest taki że kierownik dzwoni wieczorem i mówi na którą masz przyjść następnego dnia, jak masz nie przychodzić to nie dzwoni w ogóle. Czasami zdarza się że nie zadzwoni wieczorem tylko rano. Wczoraj nie zadzwonił więc dziś powinno być wolne, spałem sobie smacznie i nagle dzwoni telefon że na 5 rano mam być w pracy ale nie dzwonił kierownik tylko mój koleżka z pracy. Aż się obudziłem xD i tak siedzę i się zastanawiam czemu to nie kierownik dzwonił i czy w końcu idę do pracy czy nie xD no chwilę mi to zajęło ale jednak nikt nie dzwonił xD
  • 56
@jagged: a gdzie tam xD to by mi musieli płacić praktycznie 24 na dobę. Czasami zdarza się tak, że kierownik zadzwoni wieczorem i mówi, żeby czekać jutro na telefon, a jak się ułoży tak, że nie ma pracy to #!$%@? nawet nie powie, że jednak wolne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElCidX: nom kasa całkiem niezła. Ogólnie to robotę można by dużo lepiej ułożyć i wszystkim by było lżej, ale kierownik jest z deka jebnięty, wprowadził taką atmosferę tajemnicy, że nikt nic nikomu nie może powiedzieć tylko on wszystko wie i mówi "zainteresowanym" w ostatniej chwili. Taki zakompleksiony człowieczek co na stare lata dostał trochę władzy i mu jebło w dekiel.
@InbaTrwa2137: spora w tym wina kolei z którą współpracujemy i przez którą nic nie możesz zaplanować, bo w przewozach towarowych to, że masz obiecane, że pociąg przyjedzie w środę wcale nie oznacza, że nie przyjedzie dopiero w następny wtorek xD swoje dokłada do tego kierownik, który chyba czerpie radość z tego, że nic nikomu nie powie i nikt nic nie wie i jest jak jest ¯\_(ツ)_/¯ póki co kasa była fajna
@dzek: mój sąsiad jest grabarzem i odbiera ciała ze szpitali, 24h ma być pod telefonem nie wiem poco. Oczywiście ma tylko płacone za wyjazd, więc jestem w stanie uwierzyć we wszystko ¯\_(ツ)_/¯
@jagged: u mnie jest zasada, że między 19 a 21 dostaje telefon jaki jest plan na następny dzień. Praktyka pokazuje, że jak nie ma pracy to nikt nie dzwoni. Czasem wieczorem mówi, żeby czekać do rana na telefon i czasem dzwoni o 5 a czasem o 9. Jak tak do 10 nie ma telefonu to dzień będzie wolny. Kilka razy zdarzyło się, że wieczorem nie było żadnego sygnału, a następnego dnia