Wpis z mikrobloga

Już mi wali po deklu przez tę moją pracę xD systemu jest taki że kierownik dzwoni wieczorem i mówi na którą masz przyjść następnego dnia, jak masz nie przychodzić to nie dzwoni w ogóle. Czasami zdarza się że nie zadzwoni wieczorem tylko rano. Wczoraj nie zadzwonił więc dziś powinno być wolne, spałem sobie smacznie i nagle dzwoni telefon że na 5 rano mam być w pracy ale nie dzwonił kierownik tylko mój koleżka z pracy. Aż się obudziłem xD i tak siedzę i się zastanawiam czemu to nie kierownik dzwonił i czy w końcu idę do pracy czy nie xD no chwilę mi to zajęło ale jednak nikt nie dzwonił xD
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bArrek: to tak trochę do dupy, a jak chcesz gdzieś wyjść wieczorkiem, napić się czy coś? To nigdy nie wiadomo czy można czy na kacu do roboty
  • Odpowiedz
@Karlovsky: jakby kierownik był normalną osobą to można by zadzwonić i zapytać, bo chyba normalne, że raz na jakiś przy piątku chcesz sobie coś wypić ze znajomymi. Tutaj to tak nie działa, ten dziad nawet jak będzie wiedział, że sobota jest wolna to w piątek wieczór będzie gadał, że nie wie i żeby czekać na telefon, bo coś może być ( ͡° ͜ʖ ͡°) praktyka pokazuje, że
  • Odpowiedz
@Cmee_: a bo jak się #!$%@? na robotę to lubię się czasem wyżalić na mirko, a, że w pracy nic się nie zmienia to i wpisy podobne ;P
  • Odpowiedz
@mlodysum: nie mogę. Pierwszego dnia jeszcze zanim umowę podpisałem wiedziałem, że to taka praca na telefon. Nie mam stałych godzin ani nawet stałych dni pracy, jakbym po wyjściu z pracy nie odbierał telefonu to nigdy bym do niej nie wrócił, bo bym nie wiedział kiedy, gdzie ani na którą godzinę xD
  • Odpowiedz