Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki zwłaszcza z tagu #przegryw wiem, że sporo z was zmaga się z problemem wypadania włosów, z czym ja również zacząłem wojnę. Bardzo chciałbym to jakoś zatrzymać, już nawet nie liczę na poprawę stanu powiększonych zakoli (,) Używam na co dzień kremu do kręconych włosów (pic) oraz od tygodnia stosuję hairvity od Halier Men, wcześniej stosowałem jeszcze jakaś tam wcierkę ale dalej wypadają i to w zastraszającym tempie. Co mogę zrobić, żeby jakoś to zatrzymać? Mam 20 lat dopiero nie mogę być łysym zakolakiem xD. Dodam, że moi rodzice nie mają problemu z włosami, u ojca zakola zaczęły powiększać się dopiero koło 50 roku życia. Za wszelkie porady bardzo dziękuję i życzę miłego dzionka ().
#wlosy #pomocy #kiciochpyta
Sheerenoke - Hej Mireczki zwłaszcza z tagu #przegryw wiem, że sporo z was zmaga się z...

źródło: comment_1582016822LXzkEAZmODMwnediLllorb.jpg

Pobierz
  • 11
@raceman: mam też niedoczynność tarczycy. Słyszałem, że to też może być powodem wypadania włosów, jednak wcześniej ten problem nie występował, zaczęło się to jakieś 2 miesiące temu. Czy może to być powód spożywania zbyt małej ilości kalorii? Gdzie wykonam takie badania? Bardzo dziękuję za odpowiedź i próbę pomocy :)
@astrodamus: Nie ale nie chcę ich mieć? Nie mam zamiaru się wieszać? Po prostu zadałem pytanie i starałem się być miły? Czemu tu jest tyle #!$%@? typów którzy przyjdą tylko machać swoim małym fiutkiem i myślą, że są fajni? Po co w ogóle ta wypowiedź? Nic nie wnosi i jest bezsensowna. Kolega to chyba się ostro #!$%@?ł z gniazda jak się wykluł bo okrzesani ludzie nie piszą w internecie postów tylko
@Sheerenoke: Idz do dermatologa i niech Ci przepisze fina, jedynie on pomoże, a o swój mały wiek się nie martw, bo biorę od 3 miesięcy, a jestem młodszy od Ciebie i nie ma co przedłużać, bo jak zaczniesz brać później, to zaczniesz żałować, więc pójdź po receptę jak najszybciej :)