Wpis z mikrobloga

@jaworiano: Cześć, gdyby coś ja mam Orbea Alma H50, Koła XTR Crest, napęd 1x11xt, hamulce slx, po przeglądzie miesiąc temu. Będzie na rozmar 175-180. Cena 3500. Gdybyś był zainteresowany to daj znać.
@jaworiano: Rockrider xc50 ltd, tylko musisz podzwonić po decathlonach, czy mają go jeszcze na stanie, bo w tym roku wprowadzili zmianę z napędu 1x11 na 1x12 i trochę podrożał względem wersji z 2019 roku.

Od lipca tamtego roku zrobiłem nim prawie 6 000 km i oprócz pękniętego pedału i trzeszczącego siodełka nic mu nie dolega. Łańcuch wymieniłem dopiero przy przebiegu 4900 km, a sama kieta jest śmiesznie tania jak na łańcuch
@jaworiano możesz teraz kupić onże na wyprzedaży, za 700€. Revaletion z przodu, sztyca regulowana, Trailowa geo. Moim zdaniem bardzo ciekawa opcja.
Jeszcze Vitus Nucleus VR, ~500€ kilka lat najlepszy rower w tej kasie według magazynu mbr. Bardziej agresywne geo.
@jaworiano: Marin jak najbardziej, super rower, ktory ma fajną geometrie nadającą się pod dalszą rozbudowę. Pamiętaj, osprzęt wymienisz, geometrii roweru sie nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ewentualnie tak jak pisał @Szadafaka, rzuć okiem na Vitusa, też fajny sprzęcik w przystępnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)