Wpis z mikrobloga

#kfd #mirkokoksy

Ej koksy, mieliście jakieś problemy ostatnio z dostawą z KFD? Zamówiłem 2 dni temu, a paczka dalej "przekazana na magazyn". Zawsze zamawiałem z SFD i mi wysyłali tego samego dnia, na następny miałem suple, a tutaj 2 dni ciszy i nie wiem czy im się coś przyblokowało, czy w KFD to norma?

Jestem #!$%@?, bo skończyło mi się białko, nawet już rezerwowe, niedobre smaki wypiłem :(
  • 18
@Luccek: No mnie SFD nigdy nie zawiodło, ale tym razem chciałem spróbować smaków KFD. Mój błąd, że w kryzysowej sytuacji zamówiłem z innego źródła.

@Klaatu_barada_nikto: No to tyle już czekam i uważam, że w dzisiejszych czasach to jest dosyć długo. Sam pracuję w firmie wysyłkowej i standardy są takie, że w 24h paczka powinna być puszczona.
@puzonyyx masz rację, że w dzisiejszych czasach to trochę za długo. Ale dzisiaj pewnie paczka wyjdzie.
Co do samego porównania smaków kfd vs sfd to ja różnicy nie widzę. Teraz kupuje tylko w kfd bo przeważnie biorę dużą pakę wpc 3kg i krete i nie zawracam sobie gitary kilkoma sprzedawcami.
@Klaatu_barada_nikto: Ja od dawna używałem właściwie wyłącznie SFD Delicious (czekolada, milk shake, kokos, słony karmel), ale zaciekawiły mnie smaki KFD typu rurka z kremem ;)

No i sporym plusem SFD jest, że wysyłają kurierem za darmo powyżej 99zł. Niby KFD też ma darmo dostawę, ale tylko zapyziała paczka w Ruchu, więc odpuściłem i zapłaciłem dychę za paczkomat.

Mam nadzieję, że dzisiaj wyślą, bo jak nie to będę gdzieś musiał podejchać kupić
@Cumill: Podobnie. Nawet miałem przekazanie na magazyn tego samego dnia i też 2 dni przerwy póki co. Także myślę, że dzisiaj wyślą. Dobrze, że zamówiłem w poniedziałek...