Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest ze szczoteczkami oclean. Da się tego używać bez aplikacji w ogóle? Bo po 1 ani nie mam ochoty się rejestrować a po 2 chciałbym szczoteczki używać we dwie osoby (oczywiście zmieniając główki). Jak to jest z philipsem?
#szczoteczka #oclean #sonicare
  • 22
@brtk122: Statystyki beda z dupy oczywiscie bo beda sie mieszac ale jesli nie laczysz sie z aplikacja, to bez roznicy.
No i szybciej sie pewnie popsuje przez ciagle zdejmowanie zakladanie glowek.
Nie powinna. Jesli juz to glowki beda luzne. Sam bolec na ktory sie je wklada jest metalowy wiec raczej nic mu nie bedzie.


@Elec: Bolec tak ale wkładając wyciągając główkę przenosisz jakieś tam naprężenia na silnik.
@Pienio69: @modzelem: @Elec: okej. To powiedzmy, że kupię 2 szczoteczki, żeby wyeliminować problem zużycia. W takim razie - czy jest jakaś szczoteczka, która działa w 100% bez aplikacji. Nie musi mieć 32 trybów, wystarczą 1-2, które można przełączać na szczoteczce.
@brtk122: No Oclean może przełączać tryby szczoteczką. Jest normalnie przycisk. Dostać taką co w ogóle nie ma żadnej aplikacji to chyba niemożliwe, dla producenta to nie są wielkie koszty a zawsze jest to jakiś dodatkowy ficzer. ¯\_(ツ)_/¯
@Elec: Na wszystkich oclean? Wiem, że teraz na topie jest x, ale nie bardzo mam ochotę na wyświetlacz. Więc może pomyślę o one lub air. Coś możesz doradzić w tej kwestii?
@brtk122: Tak, Z1 to jest X bez wyświetlacza.
Używam Z1 od niecałych 2 miesięcy i jak narazie mogę polecić. Nie miałem z nią do tej pory żadnych problemów, oprócz tego że w pierwszym egzemplarzu który otrzymałem, końcówka nie chciała zejść z korpusu. Jedynie bateria trzyma krócej niż z tego co pamiętam deklaruje producent - nawet przy używaniu raz dziennie trzyma lekko ponad tydzień.

Co do aplikacji, to szczerze mówiąc można się
@brtk122: Z poziomu szczoteczki masz do wyboru 3 poziomy intensywności. Tyle że ogólnie szczoteczka ma niby 32 poziomy intensywności i wydawało mi się że przez apkę można przypisać tym 3 ustawieniom wartości od 1 do 32, że np pierwszy to będzie 5 a trzeci 32. Ale za cholerę nie mogę teraz znaleźć w apce gdzie to się ustawiało xd. W każdym razie bez tego też da się obejść.

No i ktoś