Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie jaka historia mnie spotkała! Do dzisiaj jak o tym wspominam, to czuję niepokój, no ale do rzeczy. Byłem ostatnio z dziewczyną na lotnisku w Londynie (Heathrow), siedzieliśmy sobie spokojnie na kawce w strefie bezcłowej i czekaliśmy na nasz lot. Tak jakoś się złożyło, że rozmawialiśmy o nowym serialu „Wiedźmin”. Zauważyłem, że moja luba ochoczo komentowała aktora grającego Geralta, wspominała, że świetnie pasuje do tej roli. Sięgając po kolejny łyk kawy zobaczyłem, że ze sklepu kto naprzeciwko nas wychodzi nie kto inny tylko sam Henry Cavill! Od razu rzuciły mi się w oczy jego szerokie barki i łobuzerski uśmiech. Kiedy przechodził koło naszego stolika zawiadiackim krokiem poprosiłem go o autograf, w końcu ja też oglądam produkcję Netflixa! Uśmiechnięty Henry ochoczo wyjął z kieszeni swoich jeansowych spodni Leviego Straussa, skórzany portfel Bottega Venetta o wartości 515 dolarów, a z niego wyciągnął swoje zdjęcie (miał ich przygotowany cały plik), na którym szczerzy swoje perłowe zęby. Z kieszeni swojej eleganckiej koszuli marki Ralph Lauren za 2 tys. dolarów wziął mahoniowe pudełeczko ze złotym piórem i na naszych oczach podpisał zdjęcie, które wręczył mojej dziewczynie. Powiedział, że ma trochę czasu i chętnie dosiądzie się do nas. Byłem pod wielkim wrażeni uprzejmości tej supergwiazdy kina. Calvill zaczął opowiadać, z właściwym dla siebie anglosaskim tembrem głosu, o swoim rzemiośle aktorskim. Powiedział, że kawałek dalej zostawił w schowku swoje podręczne rekwizyty. Moja dziewczyna była bardzo zaciekawiona tym, jak wyglądają narzędzia pracy mistrza prosto ze sceny. Zapytała się nieśmiało, czy mogłaby rzucić okiem na te przedmioty, bo jest fanką serialu. Henri Calvill uśmiechnął się łobuzersko i powiedział, że bardzo chętnie pokaże mojej lubej swój „warsztat”. Mieliśmy jeszcze ze 2 czy 3 godziny do odlotu, zatem Henry i moja luba wstali od stołu i powiedzieli, że za chwilę wrócą. Henry stwierdził , że z radością pokaże jej swój oręż. Czekałem na nich godzinę. Kiedy wracali moja dziewczyna była uśmiechnięta od ucha do ucha i nigdy nie widziałem jej tak zadowolonej. Dosiadła się do stołu i powiedziała mi w euforii, że Henry jest prawdziwym gentelmanem i że przetasował jej wnętrzności swoim potężnym buzdyganem. Dodała, ze nie chce ze mną być, że nigdy nie czuła ze mną tego, co poczuła przy Henrym. Powiedziała też, że w jej oczach stałem się żałosny i że nigdy nie spotkała człowieka z taką klasą jak Henry. Nie mogłem w to uwierzyć. Byłem totalnie zdruzgotany, płakałem. Wtedy Cavilll przysunął się do mnie i powiedział z uśmiechem, serdecznym tonem – „Oto moje trzy zasady, trzymaj się nich tak jak ja, a nigdy nie zaznasz porażki w swoim życiu. Oto one: uderzaj pięścią w stół, bierz zimny prysznic, oddychaj przez nos”. Uprzejmie mnie poklepał i wyruszył w dalszą drogę życząc wszystkiego dobrego. Dziewczyna mnie oczywiście rzuciła. Moja pewność siebie została całkowicie zniszczona przez to zdarzenie. Na Cavilla nie będę w stanie już nigdy.Po powrocie do domu zamknąłem się w piwnicy. Nie wychodzę z niej od trzech miesięcy.


#zwiazki #blackpill #wiedzmin #heheszki #przegryw #pasta #stulejacontent ##!$%@? #chad #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #pdk #danzinger #witcher #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz Danzinger - Nie uwierzycie jaka historia mnie spotkała! Do dzisiaj jak o tym wspomina...
źródło: comment_1582117873L3n7ULbJZlJMzGP0y8k2bs.jpg
  • 11