Wpis z mikrobloga

Cześć! Poszukuję butów do gravela pod SPD (obecnie jeżdżę na m520) na nowy sezon - w planie bikepacking z dreptaniem w miejscach docelowych. Mam raczej szeroką stopę w stosunku do jej długości, potrzebuję butów maksymalnie wygodnych, z sensowną wentylacją, żeby móc w nich całkiem wygodnie chodzić (coś w klimacie butów trekkingowych z SPD). Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
#szosa #gravel #rower
  • 7
@Kubisza: Hej. Mam na zbyciu Shimano MT3. Czarne z czerwoną sznurówką.
https://www.youtube.com/watch?v=3cU0O2P3Ppk

Przyznaję, że zrobiłem kilka kursów, ale są dla mnie zbyt...szerokie, trochę za miękkie. Wyprałem więc i... leżą. Ja przesiadłem się na Lake i jest mi w nich wygodnie. Ja jak już jeżdżę, to raczej nie łączę to z dużą ilością spacerów. Ale czytałem o nich, że się dobrze sprawują.
Jakby co to Krościenko nD tutaj.
Dorzucam zdjęcie pudełka.
Pobierz stanton7 - @Kubisza: Hej. Mam na zbyciu Shimano MT3. Czarne z czerwoną sznurówką.
ht...
źródło: comment_1582132852xlmMJiGoCYDI0FTvCIeMGA.jpg
@Kubisza: Ja w zeszłym roku pojechałem z sakwami do Rumunii w shimanowskich ME400 i spokojnie sobie w nich chodziłem po tamtejszych zameczkach, cerkwiach i innych atrakcjach. Wiadomo, że szczyt wygody to nie jest, ale też nie kląłem na nie ani żadnych dolegliwości się nie nabawiłem. Oprócz nich w sakwie miałem lekkie i pakowne sandały, ale zakładałem je tylko w miejscach, w których zatrzymywałem się na nocleg, rower zostawiałem i szedłem z
też rozglądam się za butami, tamten sezon przejeździłem w decathlonowych za 150 zł żeby zoabczyć jak się jeździ, niestety po 2 godzinach bolą mnie stopy, myślałem o me501 tylko nie wiem czy nie beda za twarde i znowu nie beda mnie boleć stopy po dłuższej jeździe, stopień twardości 6/12, mniej ma model am 501 5/12, ale czy bedzie to zauważalna różniaca to nie wiem, macie jakieś większe doświadczenie na tym punkcie?