Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie właśnie w ciapciongu, jestem na swoim miejscu wszystko super fajnie no i na następnej stacji wsiada ona. Wielka Pani i królowa z 2 synami. Dodam, ze specjalnie zajęłam sobie miejsce przy oknie przez fakt lekkiej choroby lokomocyjnej, a ta Madka P0lka z ryjem do mnie ze mam jej synowi miejsce ustąpić przy oknie bo on chce. Twardo się trzymałam przy tym, ze sory moje miejsce zapłaciłam za nie, spadówa. Póki co poszła się pożalić do konduktora SAMA NIE ROZUMIEM NA CO SKORO TO MOJE MIEJSCE XD No i czekam na rozwój sytuacji bo młody już się rozryczal, a starszy brat na wyjebongu poszedł gdzieś na inne wolne miejsce xD Skąd się ta obora u tych ludzi bierze, mogła chociaż poprosić, a nie z ryjem i oburzeniem, ze krzywdę jej bombelkowi robię siedząc na swoim miejscu ¯_(ツ)_/¯
#bombelki #madki
  • 122
  • Odpowiedz
jak się nie wychodzi z piwnicy to trudno zrozumieć, że takie sytuacje to codzienność i tego typu rodziców jest multum. W każdym rodzaju transportu


@ziuaxa: Jak się jest naiwnym to trudno zrozumieć, że takie prymitywne bajty w na wykopie to codzieność, a ich cel to podpompowanie sobie ego przez niepewne i zakompleksione osboy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamozaplotem: a co to za różnica czemu sobie kupiłaś miejsce przy oknie, czy choroba lokomocyjna, czy lubisz patrzec przez okno, czy po prostu masz taki kaprys. Powodzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem powinien być zapis w prawie, że w takim przypadku możesz ją bez słowa potraktować paralizatorem w pysk. Bożeee jaki to by był piękny przepis ^^
- daj to miejsce mojemu bombę... BZZZZZZZYT
XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Tamozaplotem: ja miałem taką historię w pociągu, że zamiast wagonu 2 klasy, podstawili wagon 1 i część miejsc nie było. Akurat moje miejsce było ale siedział na nim bąbelek, z wycieczki. Poprosiłem o ustąpienie mi miejsca bo nie mam zamiaru stać na korytarzu 6 godzin. Babka - wychowawczyni z morda do mnie, że dziecku miejsce zabieram. Ja jej grzecznie, że nie zabieram tylko że mam na to miejsce miejscówkę a ono
  • Odpowiedz