Wpis z mikrobloga

@NiMomHektara: Nie chcę być źle zrozumiana, bo nie czytam tego typu książek, ale co wam to przeszkadza? Wiadomo, że najlepiej sprzedawać będą się książki trafiające do mas. Wyobrażacie sobie, żeby ludzie na ulicy nagle zaczęli masowo czytać dzieła Euklidesa? Książki obecnie służą głównie rozrywce takiej samej jak seriale czy filmy.
Pokażcie, co czytacie. Założę się, że nie samą ambitną literaturę i dzieła akademików.
@sillygiraffe: Bo na tym polega dyskusja, ,, co ci to przeszkadza" to taki nowomodny zwrot którego używają ćwierć inteligenci( to nie przytyk do ciebie) by wyjaśnić czemu coś lubią, bo słabo ich inteligencja wychodzi gdy powiedzą bo inni czytają a innego argumentu nie ma. Zabicie dyskusji jest najlepszym sposobem.
Czemu luubisz fantasy? I dajesz argumenty bo lubię poznawać takie światy prawa które w nich rządą, uczyć się o rasach, poczuć przygodę,
@Dykto: Ale to nie jest żadna dyskusja, tylko obśmiewanie ludzi, którzy lubią takie a nie inne książki. Nikt tutaj nie czeka na argumenty drugiej strony. A nawet, gdyby się takowe pojawiły, to fanka pani Lipińskiej zostałaby zagłuszona falą nienawiści od ludzi, którzy nie rozumieją, że można lubić coś innego, niż oni lubią. Ludzie, którzy zieją ogniem na samo wspomnienie '365 dni' nie chcą prowadzić wymiany poglądów, oni tylko gnoją książkę, autorkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NiMomHektara: kto kupuje w empiku xD dla mnie w ogóle kupowanie samej sobie książek jest zbieractwem, lepiej wypożyczyć w bibliotece (bardzo szybko są nowe pozycje i to nawet w miastach powiatowych), mieć ebooka, albo pożyczyć od znajomych.
w empiku jest zazwyczaj o wiele drożej niż w innych księgarniach internetowych i kupiłam tam tylko raz bo akurat była promocja xD jak chcecie kupić w dobrej cenie to polecam wejść na lubimyczytać i tam pokazuje wszystkie księgarnie. ludzie zbierają książki na półkach bo może lubią do nich wracać, albo po prostu lubią je mieć u siebie, a po co się zbiera pocztówki, znaczki, monety czy cokolwiek innego?