Wpis z mikrobloga

@Wolowinka: jeśli ktoś nie widzi przeszkód, aby publicznie o czymś informować to nie powinien mieć problemu z tym, że ktoś wejdzie z nim w polemikę na ten temat, a nawet skrytykuje. Wtedy dobrze mieć uzasadnienie dlaczego uważamy, że coś jest wartościowe.
  • Odpowiedz
@Dykto: w romansach Jane Austin też tylko "he he ruchanie"? Jej twórczość miała bardzo duży wpływ na współczesną literaturę. Śmiem twierdzić, że większą od Tolkiena. Mimo, że pisała te he he romanse ()
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: Ja chętnie powiem co mi przeszkadza. Przeczytałam obszerne fragmenty tej trylogii i problem nie leży w tym, że jest kiepska. Problem leży w tym, że jest zwyczajnie obrzydliwa i szkodliwa, promuje wartości, które nigdy nie powinny być promowane, zwłaszcza przez kobietę, która ma się za drugą Wisłocką. O gwałcie oralnym w pierwszej części czy samej idei porwania było powiedziane już dużo, więc ja ci po prostu wrzucę fragment opisujący reakcje
k.....a - @sillygiraffe: Ja chętnie powiem co mi przeszkadza. Przeczytałam obszerne f...

źródło: comment_1582207402L5VE4ySG2LnDHZVW4z5jtF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dykto @kraglapyrka: nie wypowiem sie o książce, bo jej nie znam. Film obejrzany zupełnym przypadkiem z zamiarem wyjścia w połowie. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.

Był przede wszystkim całkiem zabawny jak na polskie komedie ostatniej dekady. Niektóre dialogi spodobałyby się nawet Mirkom, przykład:

-z takim charakterem dziwne, że nie jesteś włoszką
-a ile poznałeś polek?
-chyba jedna mi wystarczy

Wiadomo, że isteje bardziej wyrafinowany humor, ale to było bardzo odstresowujace.

@kraglapyrka:
  • Odpowiedz
@Pierorzek:

kobieta zgwalcona tak właśnie się czuje.

Dobrze, że w wątku pojawił się silny samiec i jest w stanie wytłumaczyć mi, kobiecie, jak czuje się zgwałcona, nomen omen, kobieta. Dziękuję. Nie wiem co bym bez ciebie zrobiła, panie. Tak, tak właśnie to wygląda - żadnych myśli o sobie, żadnych myśli o swoim nienarodzonym jeszcze dziecku, tylko myśli o tym, że ZDRADZIŁA męża.

Nieczysta, zbyt upokorzona by iść z tym na policje
  • Odpowiedz