Wpis z mikrobloga

  • 1
@choochoomotherfucker bo YT nie daje ci tylko tego co cię interesuje tylko wkleja między to inne rzeczy żeby cię mogło też zainteresować to po 1 a po 2 skąd wiesz że cię nie interesuje skoro nawet kogoś nie sprawdzisz ? Tych co oglądasz też miałeś jakiś początek i obejrzałeś 1 raz nie ?

Może te dwa powody wystarczą ci żeby przyznać się do kłamstwa
  • Odpowiedz
@Noneq: Ale dlaczego miałabym kłamać w temacie takich pierdół? xD Jeśli całymi dniami oglądam filmy dotyczące np. urbexu, Czech i piłki nożnej, to w proponowanych wyskakują mi głównie filmy na ten temat, inne ignoruję, no bo dlaczego miałabym klikać w coś o grach albo kinie, skoro mnie to nie interesuje? Przecież już po samym tytule widzę, czy jest to coś związanego z moim hobby czy nie.
  • Odpowiedz
@Noneq: Wiem, że są jutuberzy, którzy pokazują, jak grają w gry albo opowiadają o historii albo robią jakieś pranki czy coś, ale serio z tych wszystkich tutaj wrzuconych znam tylko kilku. Jeśli mi wyskakuje jakaś miniaturka w polecanych, to nie patrzę na nazwę kanału ani nie szukam, jak wygląda jego twórca xD Powtarzam po raz kolejny - skupiam się tylko na tym, co mnie interesuje.
  • Odpowiedz
@Noneq: Przejrzałam jeszcze raz wszystkie zdjęcia i znam te osoby: Jakóbiak, babka od poprawnej polszczyzny, Z Dupy, Konon, Mieciu Mietczyński, Gonciarz, Ad Buster, Wardęga, Zięba, Ator, Max-Kolonko. Zdjęć jest ok. 60, co daje znajomość na poziomie 18%. Czyli nie znam 82%, wiele się nie pomyliłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz