Wpis z mikrobloga

@royal_princess ale po co sie tak meczysz jak mozesz za niewielkie pieniadze wykupic pakiet w prywatnym centrum medycznym i zapomniec o tym wszystkim? Sam mam dziecko i jeszcze przed jego narodzinami wykupilem drozszy pakiet ktory pozwala na wezwanie lekarza do domu tyle razy ile potrzebuje. Dzwonię i musi przyjechać tego samego dnia. Nie mówiąc juz o badaniach i wizytach bez kolejek. Dziwie sie ludzia ktorzy godza sie na traktowanie jak bydlo przez
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi płacę od lat za prawie wszystko. Stomatologa. Kardiologa. Tomografie na drugi dzień. Badania w laboratorium. Alergologow. Wiesz trzy bombelki to hajsu jak lodu. Ostatnio cała wypłatę wydałam na leki dla dzieci bo taka serię zachorowań mieliśmy. Oskrzela, krtani, angina, kaszel. Tona inhalacji antybiotyków miodów I cytryn. Ale sześć tygodni kwarantanny z dziećmi w domu. Przyzwyczaiłam się do płacenia za wszystko. Ale płacę zdrowotną że stosunku pracy, płacę z działalności, płacę z
  • Odpowiedz
@ZupaWarzywna: Absolutnie - taka sama sytuacja już teraz jest w Niemczech ! Kolega potrzebuje pewnego środka na nadciśnienie i nie może go nigdzie dostać- zamienniki nie zawsze się nadają. Europa oddała za dużo kluczowych spraw w obce ręce...
  • Odpowiedz
@Hohaj: wydaje mi się że większość kluczowych produkcji odbywa się w Chinach.. jak dużo to się okaże za 2/3 miesiące jak zacznie brakować towarów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz