Wpis z mikrobloga

@Mate400: @Silver86: @Equinoxe: słychać wycie? Wiecie co ja sobie właśnie robię? Sieję pomidorki, później przyjdzie czas na inne warzywka, później wszystko przesadzę, a całe wakacje będę patrzył jak ładnie wszystko rośnie, popijał piwerkiem na ławeczce i słuchał radyjka. A wy co wtedy zrobicie xD? Bedziecie zazdroscic i patrzyć komuś w ogródki.
@caribbean: ja mieszkam już 27 rok życia na tym padole i sobie nie wyobrażam, może przez to że całe życie spędziłem w domu, ale ciężko mi sobie wyobrazić że nie mam własnego podwórka w lato//wiosnę i jestem zmuszony jak jakiś więzień siedzieć w domu, ewentualnie gdzieś jechać bym musiał. Po prostu nie potrafię sobie tego wyobrazić, jak to tak wychodząć z domu nie przechodzę przez własne prywatne podwórko xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@littlepieceofheaven: no to ten sam rocznik jesteśmy xd
Wiem o czym mówisz, ale zaginasz w drugą stronę możesz mi wierzyć xd mieszkanie jest samowystarczalne. I to jest największą zaleta. Jest niewspółmiernie, mniej wymagające do utrzymania zarówno kosztowo jak i czasowo jak dom. A metraż ludzi to inna sprawa
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: najpierw pisalam o bloku i ze nie trzeba w nim kosic trawy, dopiero potem pisalam o dzialkach, które logiczne ze sie kosi, moze nie musisz w domu ale wtedy bedziesz miec niezadbane krzaki chyba ze sobie kostką wyłożysz, wszystko ma swoje plusy i minusy, a w bloku mieszka sie wygodnie jak masz normalnych sąsiadów, gdybym byla nagle bogata to tez bym wybrala blok, moze tylko większy metraż, jak masz dom
@Silver86: Nie. Koszenie trawy zawarłaś w wypowiedzi, że takie rzeczy możesz robić na działce. Najpierw napisałaś, że rzeczy jak uprawa pomidorków i relaks możesz robić na działce a potem napisałaś w tej samej wypowiedzi, że nie musisz kosić trawy.

wszystko ma swoje plusy i minusy, a w bloku mieszka sie wygodnie jak masz normalnych sąsiadów, gdybym byla nagle bogata to tez bym wybrala blok, moze tylko większy metraż, jak masz dom
źródło: comment_1582496935qqvZgsbB7jZz0rne5ui3Pl.jpg