Wpis z mikrobloga

@Mate400: @Silver86: @Equinoxe: słychać wycie? Wiecie co ja sobie właśnie robię? Sieję pomidorki, później przyjdzie czas na inne warzywka, później wszystko przesadzę, a całe wakacje będę patrzył jak ładnie wszystko rośnie, popijał piwerkiem na ławeczce i słuchał radyjka. A wy co wtedy zrobicie xD? Bedziecie zazdroscic i patrzyć komuś w ogródki.
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: jasne, sam mieszkam w kawalerce i nie jest to wygodne. Mimo wszystko, zdaje mi się że mam ciekawsze życie niż Twoje skoro, tak Cię to boli, że musisz wypisywać tego typu głupoty :P
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: takie rzeczy mozna robic na działce, ja tam ma spoko widok z balkonu i sie chilloutuje na moim fotelu wiszącym i slucham muzyczki i ogladam zachody slonca ;) w zimie nie musze palic, odśnieżać, w lecie kosic trawy itp, co kto lubi ;p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@littlepieceofheaven: fajnie z tymi pomidorami też mam tak tylko jeszcze nie na własność pozdrawiam. Przede wszystkim pies się cieszy że ma gdzie pobiegać no i ja też mam co robić ;d
Ale trzask pękających odbytów w komentarzach i prób samodowartościowania xd 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
@caribbean: ja mieszkam już 27 rok życia na tym padole i sobie nie wyobrażam, może przez to że całe życie spędziłem w domu, ale ciężko mi sobie wyobrazić że nie mam własnego podwórka w lato//wiosnę i jestem zmuszony jak jakiś więzień siedzieć w domu, ewentualnie gdzieś jechać bym musiał. Po prostu nie potrafię sobie tego wyobrazić, jak to tak wychodząć z domu nie przechodzę przez własne prywatne podwórko xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@littlepieceofheaven: no to ten sam rocznik jesteśmy xd
Wiem o czym mówisz, ale zaginasz w drugą stronę możesz mi wierzyć xd mieszkanie jest samowystarczalne. I to jest największą zaleta. Jest niewspółmiernie, mniej wymagające do utrzymania zarówno kosztowo jak i czasowo jak dom. A metraż ludzi to inna sprawa
  • Odpowiedz