Wpis z mikrobloga

Dobra prosze Was o #szamanmodlitwa zebym wrocil. 20gram Hawajanow za #!$%@? na raz do geby nie wsadze. Naszykowalem pomieszczenie, niestety bez tripsittera (ale dobrze zabezpieczone) bo nikomu juz nie ufam. Bez muzyki kompletne ciemno i kielicha walnalem na odwage. Bede zuc po kilka gram. Po 4 moze co 5 minut. Do zobaczenia za wiecznosc.

Zawsze sie wraca


#narkotykizawszespoko #psychodeliki #grzyby
  • 69
  • Odpowiedz
@LadniePieknie
No prawda jest taka, że musiałem się na szybko ogarnąć i wyjść z domu. Zszokowało mnie, że w ciągu 15 minut ogarnąłem się aż za bardzo, bo czułem się kompletnie trzeźwy. Nawet chyba bardziej niż na codzień...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie nie kombinuję z takimi miksami (jedynie z emką próbowałem), ale muszę przyznać, że fazę zbija niesamowicie.
Nie zauważyłem szczerze żadnych negatywnych efektów, tylko tripa było mi
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Właśnie mordo to było dziwne.Z rana w pracy stan jak kiedyś typu dziwnie sie czuje itp.Nagle godzina 16 jak mnie cos jeblo w glowce to poczulem sie jak kiedys jakby taki przełącznik mnie jebnal i powrot do rzeczywistości.0 wzroku rozmazanego wczesniej nie widziałem w nocy gwiazd a teraz na luzie.Moja teoria to że dopamina mi wróciła na normalny poziom i to ustapilo.
  • Odpowiedz
@atteint kiedyś z nim rozmawiałem przez kamerkę i wydawał się być miłym kulturalnym mężczyzną ale wiadomo jak to jest z takimi, a właściwie to właśnie nie wiadomo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz