Wpis z mikrobloga

#!$%@? znowu tu piszę no ale nie mam wyboru, powiedźcie moi mili co robić-jestem po dwóch spotkaniach,po spotkaniach które były raczej udane, poznaliśmy się, trochę opowiedziała o sobie, poznałem jej znajomych. No i nie wiem co dalej,nie jestem doświadczony w relacjach i nie potrafię wyczuć, czy jest zainteresowana mą osobą. A więc pytanie- czy będzie w porządku, napisać do niej z zapytaniem tak po prostu czy chcę się jeszcze spotykać czy ciągnąć to pisząc jakieś głupoty codziennie.
#tinder #podrywajzwykopem #tfwnogf #przegryw #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_1582471628gmhmlioTeZbsIwSMy78DFw.jpg
  • 9
@kacze_dudy: A czy była chemia, ciągniecie do siebie? Czujesz to w ogóle? Czy czułeś zainteresowanie z drugiej strony? Piszesz, że spotkania były "raczej udane", ale podstawowe pytanie: masz chęć się spotykać dalej? Jeżeli tak, to zaproponuj kolejne spotkanie i będziesz wiedział wszystko: jak się chętnie zgodzi i przyjdzie = jest zainteresowana. Jak zacznie stroić fochy / wymówki / kuzynka przyjeżdża / pies chory = nie jest zainteresowana, proste. Przy tym skoro
@kacze_dudy: AHA XDDA chyba cringowy to ty jesteś skoro propozycja nastepnego spotkania jest cringowa. po co sie pytasz jak znasz odpowiedź? chcesz sie z nia spotkac drugi raz? czekac az sama sie zapyta? zaproponuj jej wyjscie na weekend zobacz co odpowie.
@kacze_dudy: Powitanie/pożegnanie się nie liczy. Liczyć się będzie jak podczas spotkania ją przytulisz czy rozpoczniesz jakiś dotyk. Skoro sam nie jesteś pewien, to tym bardziej umów kolejne spotkanie i się przekonaj czy warto, jeśli po 3 spotkaniach dalej nie wiesz, to raczej nic z tego nie będzie. W absolutnie miażdżącej większości przypadków wszystko jest jasne już po pierwszym spotkaniu.