Wpis z mikrobloga

  • 0
@a231 mam niecałe 3k na sprzęt. Możesz coś polecić? Kije, kask mam, zależy mi tylko na nartach, wiązaniach i butach. Myślałem nad używanymi nartami razem z wiązaniami i fokami ale do około 1k pln są same wiązania szynowe. Czy to ma sens czy dać sobie spokój i dołożyć tysiąc/dwa tysiące? I buty oczywiście nówki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ganja_farmer: kup dobre buty, dopasowane bo to będziesz odczuwał najbardziej. Narty z wiązaniami pionowymi za około 1k jest sporo, na olx i giełdzie skuterowej jest mnóstwo ogłoszeń. Po sezonie stwierdzisz co i jak i będziesz wiedział jakie narty kupić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ganja_farmer: szukaj a znajdziesz. Szynowe mają sens jak jeździsz na ultra pro levelu i robisz 5m dropy. A tak to cały świat jeździ na pinach i nik nie patrzy do tyłu. Waga z każdą kolejną godzina i kilometrem jest co raz bardziej odczuwalna.
@ganja_farmer: na giełdach fb za 1500 kupisz narty z foką na pinowych, 1500 gdzies nowe buty kosztują, tylko to nie jest łatwe do wymierzenia niestety. Idź do dobrego sklepu i poświęć na to trochę czasu, najlepiej kilka razy. Nie wiem jak ze sprzętem na Olx jest.
Skąd jesteś? Umiesz jeździć na nartach? Na początek ze skiturami polecam Beskid Żywiecki, podobno trasy są w Gorcach, ale nie znam.