Wpis z mikrobloga

Mam canona MP280 którego używałem raz na miesiąc od 2012 roku. Kiedyś już dolewałem tusze, resetowałem poziom tuszu w programie serwisowym i drukarka działała dalej, ale ostatnio wyskakuje mi błąd P07 który oznacza pełnego "pampersa".
Fizycznie wyczyściłem go całego ale gdy teraz chcę dostać się do trybu serwisowego żeby zresetować go w sofcie drukarki to jedynie świeci się lampka alarm a drukarka kompletnie się zawiesza, komputer też jej nie wykrywa.
Na YT znalazłem film na którym typ ma dokładnie ten sam problem. W komentarzach przeczytałem że użycie starszego programu serwisowego może zablokować dostęp do trybu serwisowego w drukarce. Miał ktoś podobny problem który udało mu się rozwiązać czy zostało mi tylko oddanie do serwisu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#drukarki #canon #serwispc #komputery #software
Razorr - Mam canona MP280 którego używałem raz na miesiąc od 2012 roku. Kiedyś już do...
  • 1
  • Odpowiedz
@Razorr: ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE. POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY. SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO Z
  • Odpowiedz