Wpis z mikrobloga

Jak trollujecie, to chociaż się do tego przyłóżcie.
Ostatnio zielonka @Rotten_rose napisała post w którym mnie wychwaliła za moją pracę i, że popiera blackpill pomimo bycia "atrakcyjną dziewczyną". Na priv napisała mi obszerny wysryw o jej koleżankach jakie to nie są puszczalskie, i jak to nie zdradzają swoich facetów. Wysłała mi ich zdjęcia. Poprosiła mnie, żebym "uprzykrzył" im życie, bo ona się boi, że ją zniszczą. Wysłała mi również swoje zdjęcie, by potwierdzić, że nie jest trollem. Niestety, nie zmienił/a nazwy pliku. Okazuje się, że nie jest to robione przed chwilą selfie, a zrzut ekranu, na dodatek pochodzący z 2016 roku. Później poprosiłem, by zrobiła selfie z napisanym na kartce swoim nickiem. Oczywiście brak odpowiedzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zakładam, że jest to jakiś przegryw, który chce za moim pośrednictwem, wyrządzić zło jakimś różowym które zna bo go boli, że dają wszystkim tylko nie jemu. Sam, chce jednak mieć czyste ręce. Ja nikogo personalnie nie niszczę ani nie atakuję, wbrew temu co mi zarzucają moi hejterzy. Nie obchodzi mnie z kim uprawiają seks konkretne osoby.. Ja poruszam problematykę ogólnospołeczną.
#przegryw #tfwnogf ##!$%@? #trolling #falszywyrozowypasek #blackpillraw #blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
B.....W - Jak trollujecie, to chociaż się do tego przyłóżcie.
Ostatnio zielonka @Rot...

źródło: comment_1582478563xHkmIVIOhk363FH4HHO7Qk.jpg

Pobierz
  • 17
@Thachi: Bo Ty mnie w stosownym wątku wołałeś abym zobaczył, że ten różowy chyba nie był trolem. Więc zwrotnie robię dokładnie to samo. Na wypadek gdyby Ciebie to jednak z jakiegoś powodu interesowało.