Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie umiem podrywać kobiety.

Mam 29 lat, Tindera mam zainstalowanego od ponad roku, w robocie mam możliwość częstej rozmowy z obcymi dziewczynami, niektóre dają mi wiele znaków zainteresowania, ale po prostu jak już coś próbuję, to #!$%@? to koncertowo. Zero pozytywnych rezultatów.

Czy macie jakieś protipy na ogarnięcie tego problemu? Nie chcę, by życie przeszło mi koło nosa :s
Proszę tylko bez sekciarskich pigułek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
Nie umiem podrywać kobiety.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma czegoś takiego. Albo się podobasz albo nie i żadne teksty czy inne tańce na głowie tego nie zmienią.

niektóre dają mi wiele znaków zainteresowania, ale po prostu jak już coś próbuję, to #!$%@? to koncertowo


@AnonimoweMirkoWyznania: to ja nie wiem co ty musisz robić ( _). Jeśli naprawdę się im podobałeś to musiałeś im chyba realnie śmiercią grozić, że nic
OP: @TestoDepot: Raz ewidentnie popełniłem błąd prosząc dziewczynę przy szatni klubu o wyjście z klubu na chwilę, bo nie podobała mi się tam muzyka.

Może po prostu jestem brzydki i większość sytuacji z zainteresowaniem uroiłem sobie w głowie. ()

@jilted: Nie wiem. Na razie w życiu skupiam się na pracy, jednak doskwiera mi samotność, a znajomi z którymi się spotykam #!$%@?ą mnie ostatnio.

Ten komentarz
@AnonimoweMirkoWyznania: albo zwyczajne przyjazne zachowanie interpretujesz jako oznaki zainteresowania, albo naprawdę robisz coś dziwnego, co kobiety odstrasza.

Generalnie jeśli kobieta jest autentycznie zainteresowana i nie jest przy tym #!$%@?, to nie będzie zbytnio bawić się w dawanie jakichś enigmatycznych sygnałów, tylko powie Ci o której kończy w piątek pracę.
Nie umiem podrywać kobiety.

@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma czegoś takiego. Albo się podobasz albo nie i żadne teksty czy inne tańce na głowie tego nie zmienią.


@TestoDepot: no nie do końca. Są zupełnie przeciętni faceci, którzy samą gadką i podejściem potrafią wyrwać każdą pannę, a trafi się i Chad, na którego można polecieć tylko jeśli się nie odzywa.
Są zupełnie przeciętni faceci, którzy samą gadką i podejściem potrafią wyrwać każdą pannę


@fraszka_lubaszka: potrafią może zostać kolegami od piwa i śmiesznych anegdot, ale raczej z dala od łóżka.
Już widzę, jak dobra laska zupełnie zapomina, że ten typ jest zupełnie przeciętny i nie jest bogaty, przestaje widzieć, że jest zupełnie średni, wręcz ślepnie i z dziką ochotą wskakuje z nim do łózka, bo powiedział to czy tamto XD.