Wpis z mikrobloga

Filmweb bije sam siebie. Żenada sięga zenitu. I nie mówię tu o recenzjach Muszyńskiego (ten typ zasługuje na osobny post), ani nawet o tłumaczonych słowo w słowo z zagranicznych portali, jeżących się od błędów artykułach. Nie, bo niedawno do serii o gustach filmowych mniej lub bardziej popularnych osobistości zaproszono... Benka Martyniuka. Sic! Już Tokarczuk nie miała nic ciekawego do powiedzenia, a tu bęc, Benek. 5 minut wywiadu kręciło się wokół La Bamby, Czterech pancernych i Polskich dróg. Nie mam pretensji do samego Żenka, bo zainteresowanie kinem w jego przypadku ogranicza się do niedzielnych seansów przy obiedzie, ale co w takim razie robi na portalu z filmami? Rozumiem, że tłuszcza chce swojego idola w każdym kącie, ale wciąż mam ochotę strzelić kopytami na widok takich kwiatków. Kto będzie następny?

#kino #zenek #cringe #filmweb #discopolo #bekazpodludzi #janusz
Sepecha - Filmweb bije sam siebie. Żenada sięga zenitu. I nie mówię tu o recenzjach M...

źródło: comment_1582637992cacwGFC9gzs5oQSxlocfwz.jpg

Pobierz
  • 13
via Android
  • 0
@LadniePieknie Też korzystam z RT, ale na filmwebie jest już kawał mojej historii. Nie chciałoby mi się tych wszystkich ocen przerzucać, już raz musiałem jak lew walczyć o odzyskanie konta, jak wygasł mi mail.
via Android
  • 0
@OnceUponATime_ Niestety, ale w takich przypadkach po prostu nie patrzę na średnią ocen. Gnioty pokroju 365 dni mają setki dziesiątek z serduszkiem, ale na pierwszy rzut oka widać, że to crap, a pierwszy lepszy profil na forum został stworzony wczoraj i ma 1 gwiazdkę ¯_(ツ)_/¯ Filmweb to filmweb, obecnie używam go jedynie jako wygodnej biblioteki filmów, choć i z tym jest różnie, bo a propos ostatnich zmian funkcjonalność strony poszła się kochać.
@Sepecha: właśnie to jest najgorsze, że te oceny są notorycznie zawyżane w dniu premiery gniota pokroju żenek (ale tutaj nie dali rady), jak zostałem cwelem albo te 365 dni. Pracownicy filmwebu nic z tym nie robią, dlatego że ta akcja marketingowa była opłacona. Tak samo jak na wykopie, możesz sobie robić reklame spamerską.
via Android
  • 0
@Pilaf Wychodzi kolejny polski gniot i oczywiście setki komentarzy, jak to ludzie nie czekają i jak się nie mogą doczekać. Ale swoje wiem, Misiek Koterski w obsadzie nie wróży dobrze. Nawet nie zamierzam się wybierać.

@arinkao Jak kiedyś mnie najdzie wena, to coś o tym pokemonie napiszę :3