Wpis z mikrobloga

@FoxX21: Nie opłaca się, większe prawdopodobieństwo spotkania pedofila jest wśród gejów.Przy okazji jakieś parady któregoś zapytaj jakie to święto obchodzili 26 lutego.
  • Odpowiedz
@roszej

Co w tym dziwnego skoro nasz kraj jest krajem katolickim.


No bo jednak nie jest krajem katolickim. Na pewno wiele katoli by chciało ale zdecydowanie nie jest. Sprawdź sobie definicję kraju katolickiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Bezimienny_Typ: powiem wam tylko tyle że wczoraj nasmazylem kiełbasy śląskiej na cebulce i dziś odgrzalem w pracy. Jakie były reakcje jak wszyscy zobaczyli i co ważne poczuli zapewne się domyślacie :D dawno mi kiełbasa tak dobrze nie smakowała :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bezimienny_Typ: środę popielcowa staram się praktykować i nie widzę nic złego w tym, że raz w tygodniu nie zjem mięsa mogę porównać to do ludzi z tagu mikrokoksy, którzy swoją dietę dopasowują pod nabranie masy mięśniowej albo pod wegan, którzy to mięso i inne produkty pochodzenia zwierzecego odrzucają lub też pod wiarę zwaną judaizmem odrzucająca całkowicie mięso wieprzowe. Nie widzę w tym nic złego, niemniej nie zwracalbym Ci uwagi jeśli widziałbym,
  • Odpowiedz
@lucer: oczywiście instytut danych z dupy? no tak zapomniałem wśród murarzy jest większy % pedofilów i za karę murarza przenoszą na inną budowę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bezimienny_Typ: u mnie w pracy rano koleżanka opowiadała, że zaczęła robić sobie kanapki do pracy i dopiero w pewnym momencie zorientowała się , że robi z mięsem a środa popielcowa xD więc szybko wymyślała coś innego...
  • Odpowiedz
@Bezimienny_Typ: jaki macie wszyscy problem z tym, że katolicy dzisiaj poszczą? Zdążało się, że moi znajomi - również katolicy - zapomnieli, że jest np piątek i ugadywali się na kebsa. Wtedy zawsze się z uśmiechem pytałem, czy pamiętają, że dzisiaj piątek, wtedy zawsze dziękowali za przypomnianeie i wybierali co innego do jedzonka. Są i tacy co obcym ludziom zwrócą uwagę i uwierz nie robimy tego, żeby pokazać jakim to jesteś grzesznikiem,
  • Odpowiedz
jaki macie wszyscy problem z tym, że katolicy dzisiaj poszczą?


@Zoltafik: Nikt nie ma z tym problemu. Problem mają ci, którym przeszkadza jedzenie przez innych mięsa, w dni uznane przez katolików za postne.
Nie wszyscy są katolikami, jak niektórzy podkreślają i nie wszyscy są wierzący.
  • Odpowiedz