Wpis z mikrobloga

Ostatnio zepsuła mi się klawiatura i obecnie nie mam żadnej (piszę to na starej esperanzie jutro do zwrotu), a jednak by się przydała. Wstępna selekcja zostawiła mi dwa ciekawe modele w mojej półce cenowej:
- A4 Tech Bloody B120
i
- Genesis Rhod 400 RGB

Pytanie do osoby która miała styczność z którymś z tych modeli. Polecacie? Odradzacie? Na który się raczej decydować? Będę kupował w morelach, bo tam mam już konto i doświadczenie.
Linki:
https://www.morele.net/klawiatura-genesis-rhod-400-rgb-nkg-0993-1501831/
https://www.morele.net/klawiatura-a4-tech-bloody-b120-a4tkla43991-636475/

#komputery #pcmasterrace #kiciochpyta
  • 5
@KaMaTwo:
Jak klawiatura membranowa do dla mnie tylko "600" od M$ (ANB-00019). Nawet zaoszczędzisz. Mam ją tak długo, że nawet nie jestem w stanie określić jej wieku i nigdy nie miałem z nią żadnych problemów, wcześniej klawy wytrzymywały u mnie rok, do dwóch lat i zazwyczaj kabel padał. Genensisa nie znam, ale jeśli chodzi o A4 Tech to osobiście będę unikał firmy, bo miałem od nich 3 razy klawę / mychę
@coach_przegrywu: Przejrzałem internet w poszukiwaniu ludzi narzekających na psucie się A4Techa i na 500+ recenzji tego modelu tylko jedna wspominała psucie się tego modelu:

02-12-2018, grooby, Potwierdzony zakup Euro
"Klawiatura szybko się psuje, nie działają poszczególne klawisze".

W takim razie mam 3 modele to rozważenia...
@KaMaTwo:
Ciężko o opinię jeśli chodzi o awaryjność po roku czy nawet dwóch. W sumie do tej pory byłem zadowolony z aktualnej myszki A4 Tech i wcześniej bym ją polecał, ale od kilku tygodni trochę świruje i drugi raz już bym jej nie kupił. Z tego powodu unikałbym ich klawiatur, bo z podanym przez Ciebie modelem nie miałem do czynienia.
Z drugiej strony ktoś może powiedzieć, że obecna mycha wytrzymała tyle
@KaMaTwo: Ogólnie 50zł idzie w błoto przy takich modelach, płacisz za gejmingowy wygląd i parę niekoniecznie przydatnych bajerów.

Jak potrzebujesz to spoko, jak klawiatura ma służyć głównie do pisania to już lepiej kupić dwie K120 i sobie mieć na wszelki wypadek.