Wpis z mikrobloga

Mamy na sali kierowcę, który mi wytłumaczy dlaczego przy transporcie towaru świeżego ZAWSZE po drodze ginie kilka opakowań?
Przecież kierowcy źle nie zarabiają, nie mówię tylko o kiero z Polski.
Nikt pretensji nie ma, ale nie rozumiem jak można #!$%@? 22kg pomidora czy innego warzywa w 3 dni tylko dlatego, że jest za darmo XD
Wymieniacie się towarami na parkingach czy jak? Bo o ile wymianę na coś sensownego rozumiem, tak przejedzenia takiej ilości w jedną osobę nadal nie.
Z 19 aut ZADNE nie przyjechalo w takiej ilości, w jakiej zostało załadowane.
#bekaztransa #pytanie #transport
Pobierz
źródło: comment_15827991732Pg9DLkuwD8DaYheuMHiaf.jpg
  • 63
@jatylkozapytac: każdy kto ma lub miał w rodzinie (bliższej czy dalszej) kierowcę tira wie jak to wygląda i co oni robią. Nikt zresztą nie jest głupi, pracodawcy i klienci też to wiedzą. Jest na to jakieś tam przyzwolenie w granicach tolerancji i tyle. Oni całe rodziny później tym mięsem itp żywią, ciotki wujków itp, a później jacy to nie bohaterowie bo gdyby Witek nie jeździł tirem to by bida była a
@jatylkozapytac Kiedyś na rozładunku w magazynach Lidla za granicą, które środku są okamerowane na własne oczy widziałem jak polski kierowca wyciągał ketchupy z kartonów na paletach. Jak go zapytałem czy go nie przytną to powiedział że zawsze tak robi i nigdy nie wpadł. Jeszcze się pytał czy nie chcę kilku xd A z gratisów na załadunkach to tylko w Nałęczowiance w Drzewcach dostałem 3 butelki mineralki za free. Nigdy nic więcej mi
@jatylkozapytac heh, a pojedz na Rosję

- co pan wieziesz?
- pieluchy
- zrywać plomby, kontrola. Saaaaasza, dawaj są pieluchy!!!!, Kierowca też chcesz? Dobra, jedna paletę bierzemy. Założyć plombę zastępczą xD

@Under4est busem sobie możesz pojechać do Lidla po bułki. Dużym to nie zawsze się udaje i raczej trzeba założyć że się nie uda.

@DamianooTrucker ja sam potrafię wejść do zaplombowanej firany. Easy.
@wezsepigulke bez przesady. Nie raz zaladunki sa w mieście a na towar trzeba czekac 1h, na niektorych autohofach sa lidle, aldi itd. U mnie chlopaki po trasie sie zaopatruja bez problemu. Ja nie mowie zeby nie brac nic ze soba, bo np. sloiki z jakimis gulaszami to na pewno lepsza sprawa niz to syfiaste, przesolone zarcie na rasthofach za 16€. Ale chleb 2 tygodnie wozic w aucie czy jakies inne biezace rzeczy
@jatylkozapytac: skoro już takie ciekawostki sobie opowiadamy to ja dwa lata temu robiłem w wakacje na magazynie. No i mieliśmy tam takie wielkie kosze "zwrotów" z jakiś sieciówek typu H&M. Było tam wszystko, ciuchy, zegarki, paski, buty.. To co wraca ze sklepów, czego nikt nie kupił albo kupił i szybko oddał. Gromadziliśmy te kosze do czasu aż szefo nie zamawia kierowcy po te guwno.
No i jednego dnia po te 40+
Niektórzy idioci zasysają mordą ropę, wożą ją w brudnych bańkach w swoim aucie, wszystko śmierdzi, żeby dorobić pół dniówki w miesiącu.


@wezsepigulke: Znam takiego. Po paru latach musiał więcej kasy wydać na implanty nowych zębów, które mu wypadły od zasysania diesla xD