Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Drugi sezon to jakieś nieporozumienie. Wygląda jakby go zrobiło Syfy. Kończę już i raczej nic nie zapadnie mi w pamięć. Słabizna straszna. Nie ukrywam, że jestem rozczarowany :( #netflix #alteredcarbon
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@erebeuzet: Pierwszy był całkiem spoko, przynajmniej miał ten cyberpunkowy neonowy klimat, a tu po lesie biegają jak w tych wszystkich tanich serialach od Syfy czy CW. Było parę fajnych scen walki, jakieś twisty fabularne, a tu #!$%@?. Bieda.
  • Odpowiedz
@franaa:

Pierwszy był całkiem spoko, przynajmniej miał ten cyberpunkowy neonowy klimat, a tu po lesie biegają jak w tych wszystkich tanich serialach od Syfy czy CW.


Właśnie kurde nie miał. Jak wychodził pierwszy sezon to liczyłem na trochę brudu w stylu łowcy androidów a tam wszystko takie wypieszczone i ładne było. Ogólnie całości brakowało duszy a szkoda bo potencjał był ogromny.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: No to skończyłeś zaraz przed fajną rozwałką.

@franaa: Szkoda, bo Anthony Mackie ma IMHO duży potencjał. Z drugiej strony można się było przewidzieć, że najlepiej nie będzie, mi już w 1. sezonie wspominki o Quellcrist Falconer najmniej pasowały, a jak rozumiem teraz będzie jej jeszcze więcej.
Jan_K - @erebeuzet: No to skończyłeś zaraz przed fajną rozwałką.

@franaa: Szkoda, ...
  • Odpowiedz