Wpis z mikrobloga

Pisałem kiedyś o tym, że nie ma co się bać wirusa - ludzie i ich panika/paranoja będą gorsze. I co? I nadal twierdzę tak samo, zero zmian. Wiedzy mamy trochę więcej, ale ludzie ogólnie zaczynają wariować (w Polsce jakoś powoli, ale jednak) i zwracać dużą uwagę na kaszel/kichanie czy absurdalne mycie rąk co kilka minut.
W pracy zamontowali bezdotykowy dozownik z żelem do dezynfekcji rąk. Luxmed wysłał mejla - zaleca by unikać kontaktu fizycznego i zachować przynajmniej metr odstępu od innych pracowników.

Ja zalecam jedno - już teraz powoli róbcie sobie jakieś małe zapasy ryżu, makaronu, wody, prezerwatyw, alkoholu i co tam jeszcze potrzebne na co dzień... Bo jak w TV powiedzą: "tak, mamy przypadek wirusa w kraju"... to się zacznie. Polacy nie mają kultury jeśli chodzi o podstawowe zachowania w takich sytuacjach. Bydło wyjdzie z domów i was stratuje. I zdechniecie pod podeszwami imbecyli, a wirus was nawet nie tknie.

Tako rzekłem, a słowa me zapamiętajcie.

#covid19 #ncov2019 #koronawirus #medycyna #luxmed #epidemia #wirus #chiny #wuhan
SzanownyPan - Pisałem kiedyś o tym, że nie ma co się bać wirusa - ludzie i ich panika...

źródło: comment_1582961736uRMM0AYqwPA1G1rt70ykyx.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@SzanownyPan: fabryki w Chinach i Korei, następnie Niemczech i Francji i Włochy. Cała branża turystyczna i branże powiązane jak transport, hotele, restauracje, linie czarterowe, branża rozrywkowa no i giełdy światowe. Ale to moje osobiste zdanie i mam jeszcze nadzieję że się mylę.
  • Odpowiedz