Wpis z mikrobloga

@manualnyautomat: bo mam małe podejrzenia, że mógłbyś się co najwyżej zesrać. A jeśli faktycznie masz wśród znajomych osoby podzielające takie poglądy to pewnie nie masz ich zbyt wielu. Stanowicie statystyczny margines, mający siłę przebicia jedynie zza klawiatury.

byłoby mi głupio powielać bzdury


Wystarczyło by nie popadać w skrajności, po prostu wykazać się rigczem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaTuNowy: hmm, wątpię że Seby wrzeszczące o żołnierzach wyklętych stanowią większość, szczególnie w miejscowościach w których bandy dokonywały mordów i wymuszeń - ot, chociażby 20km od mojego miasta rodzinnego.
Ale no tak, bób, homar, włoszczyzna. Inaczej jestem internetowym frustratem i lewakiem, bo tak stwierdził jakiś random. XD
@manualnyautomat: Generalizujesz i popadasz w skrajności, bo w tematyce ŻW ludzie dzieła się tylko na "seby" i "lewaków". Wyjdź spod kamienia gościu, podejrzewam, że w czasie wojny pierwszy byś do takiego żołnierza pobiegł z obsranymi gaciami i prosił o pomoc. Chociaż tak patrząc na twoje zamiłowanie do komunistycznej narracji to wybrałbyś armię czerwoną.

Już wolę sebe gloryfikujacego bezmyślnie całokształt, niż takiego ignoranta jakim bez wątpienia jesteś ty. To święto będzie nam