Wpis z mikrobloga

Planuje wypożyczyć samochód w Los Angeles między od 23.04 do 10.05. Przeglądam oferty i trafiłem na stronę economycarrental.com

Czy ktoś doświadczony może się wypowiedzieć czy ta oferta jest legitna? Wygląda na pełne ubezpieczenie + ochrona szyb, kół itp za 1480 pln i taki samochód?

Do tej pory jak oglądałem samochody typu sedan to z pełnym ubezpieczeniem pokazywało mi lekko 2200.

Załączam screeny

#usa #podroze #wypozyczalniasamochodow #samochody
orzeszkiziemne - Planuje wypożyczyć samochód w Los Angeles między od 23.04 do 10.05. ...

źródło: comment_1583402715tn6beiDsXSyh2hrbpPloeP.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: Wejdz na polska strone AVIS, na chat i tam ladnie zalatwisz auto w zajebistej cenie.
Z agregatorow sie raczej nie korzysta. We wrzesniu bralem na 2 tygodnie z full ubezpieczeniem za jakies $450 chyba. Znajdziesz w moich wpisach.
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: na przykładzie mojej ostatniej rezerwacji w Alamo w SFO:
Robione przez economycarrentals - po wpisaniu na stronie alamo kodu rezerwacji była informacja o CDW i EP (extended protection). Gdybym robił to przez stronę Alamo - z tymi samymi opcjami 56 USD. Na ecr wyszło 36 USD.

Z agregatorów jak najbardziej się korzysta - a już koniecznie w Europie, gdzie CDW jest w cenie - w zdecydowanej większości przypadków auto będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@orzeszkiziemne mi na przykład nie pobrali nic. A miało być 200 usd chyba.

Ja z agregatorami miałem kilka razy problem. Jak coś się jebnie to firma zgania na stronę A strona ma firmę.
  • Odpowiedz