Wpis z mikrobloga

Jaką bluzę polecacie na 5-15C? Oczywiście w okolicach 5-10 to dogrzewać się raczej będę koszulką termoaktywną. Mam na oku Decatlon / Decatlon 2 albo Rogelli
Na takie temperatury 5-10C to raczej trasy tak 1h. Kamizelkę mam to zawsze jako kolejna warstwa może wskoczyć.
W okolicach 5-10C biegam w koszulce termoaktywnej w połączeniu z bluzą biegową z Deca (jakaś z okolić 100 zł) i jest super.
#rower #szosa
  • 8
@edicsson: Strona deka nie działa, ale jeżeli chodzi o taką jaskrawozielonego koloru longsleeve to kupiłem sobie na próbę i ni #!$%@? oddychająca ona nie jest. Jak się w tym zgrzejesz to jedziesz mokry aż nie wyschniesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarnakurtka: mam złe doświadczenia z wiatrówkami dlatego kupiłem kamizelkę. Jest znacznie lepiej.
@chosenon3: tak, jasnozielona jak odblask, rc500. Cenowo fajnie ale do deca mam 200 km to tak ciężki sprawdzić na żywo.
@anthoris: 5-15 to niezły rozstrzał, bo odczuwalna, przy wilgotności standardowej jadąc te 30km/h masz odczuwalną w okolicy 0C a przy 15C odczuwalna będzie około 8C.

Na 5 stopni mam najtansza kurtke z deca, obecnie w promocji https://www.decathlon.pl/kurtka-zimowa-rc-100-id_8343186.html
Dobrze chroni przed wiatrem i wilgocią, kiepsko oddycha. Do tego mam pod spód długą podkoszulke, bibsy długie na szelkach, koszulkę z krótkim rękawem
Na 15 stopni mam koszulkę termo z długim rękawem, bibsy, koszulkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszzz: sugeruje się swoimi warunkami termalnymi z biegania. Dlatego koszulka termoaktywna jest zawsze. W okolicach 15 to już bez termy bym jeździł, w samej bluzie. Kamizelkę mam i jest to dla mnie odkrycie roku 2019.